2737
2734
عنوان

دختر 11 ماهم دیگه سرلاک نمی خوره!

237 بازدید | 12 پست
سلام خانوما و مامانای گل تا حالا صبحانه ها سرلاک می خورد اما چند روزه بدش اومده اصلا نمی خوره! دندون هم خیلی نداره که بتونم غذای خیلی جویدنی بهش بدم. دوتا دندون پایین فقط داره که اونام تازه دارن در میان. حالا با این اوصاف پیشنهادی برای صبحانه دارین؟
حریره بادام بهش بده بسکوییت توش پودر کن می تونی فرنی برنج درست کنی یه خرما پوستش بگیر قاطی کن خوب که مخلوط شد از روی اجاق بردار و بعد یه قاشق پودر بادوم قاطیش کن زرده تخم مرغ بهش بده
CafeMom Tickers
مرسی صنم جون زرده تخم مرغ هم خیلی نمی خوره به زور از نصف کمتر می خوره فرنی و حریره بادوم هم خیلی دوست نداره اما این روش شما رو امتحان می کنم شاید خوشش بیاد ممنون عزیزم که وقت گذاشتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
قاصدک جان ببخشید یکی دو روز نشد بیام.من سوپ براش درست می کنم با ماهیچه یا گوشت مرغ و برنج و هویج و سیب زمینی و سبزی ( گشنیز یا جعفری) و کدو حلوایی . یه بار با حبوبات یه بار بدون حبوبات. شلغم هم میریزم. تقریبا 6 تا 7 قاشق غذاخوری می خوره معمولا. البته الان دیگه اگه سر سفره باشه و غذای سفره رو ببینه سوپشم نمی خوره و از غذای ما می خواد.
سلام خانومیا،من تو سایت ورزش بانو دیدم یه سری ابزارهای آنلاین برای محاسبه سلامتی گذاشتن از جمله یه سیستم برای محاسبه چربی بدن گفتم اینجا هم معرفیش کنم شاید به دردتون بخوره http://varzeshbanoo.com/
http://varzeshbanoo.com/
قابل توجه مامانهای محترم: سرلاک خارجی هومانا ساخت آلمان و سفارش کشور کویت و امارات با طعمهای مختلف،پدیا شور آمریکایی و همچنین شیر خارجی آپتامیل 1و2و3 ساخت هلند و نان خارجی 1و2و3ساخت نستله سوییس تهیه شده از داروخانه های معتبر امارات و کویت با تاریخ بالا موجود هست. شماره تماس و تلگران:09190212993
فروش انواع شیر و سرلاکهای خارجی ، تهیه شده از داروخانه های کشورهای عربی کانال نی نی فود در تلگ رام و اینستا : ninifod@