2737
2734
واحد کاریم توی محل کارم عوض شده حالا همکار جدیدم داره سو استفاده میکنه ازم فک میکنه من چیزی حالیم نیست کاراشو به من میگه کارمون جوریه که ارباب رجوع مدارکشو میدن به اون اون باید از جاهای مختلف استعلام بگیره و کلا اونا رو چک کنه منم توی سیستم وارد کنم قبلا یه نفر همه این کارا رو انجام میداده که اون رفته کارشو دادن با ما دوتا این خانوم یه چند وقتی زودتر اومده و فک میکنه رییسمه اون روز گفت فلان کار انجام بده من گفتم بلد نیستم و ارباب رجوع دارم خیلی زورش اومد ولی انجام داد بعدش اومد گفت از این به بعد این کارو شما انجام بدین منم گفتم این کار من نیست ورداشت گفت کارایی که اقای فلانی انجام میدادن همه رو شما باید انجام بدین منم حوصله کل کل نداشتم و میخواستم مطمعن بشم گفتم باشه و بعدش زنگ زدم به همونی که جایگزینش شدم فهمیدم کار خانوم هست که میخواد بندازه گردنم حالا من بهش چی بگم جوری که حساب کار دستشبیاد ولی تشنج ایجاد نشه چون قراره یه مدت باهم همکار باشیم تو اون بخش ببخشید متنم طولانی شد
شب هایم پر شده از خوابهایی که ...

در بیداری انتظارشان را میکشم ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قراره فقط یه مدت پیشش باشی ؟‌اگه اینطوریه خودتو درگیر نکن . اما اگه معلوم نیست تا کی باشی خودتو بزن به پررویی مثل خودش باش بگو من از خانم فلانی پرسیدم مثل اینکه کار خودتونه .
یکبار اومدم تو نی نی سایت درد دل کنم گفتم اینجا که کسی من و نمیشناسه ! یکی گفت کاربره جدیده ! یکی گفت دروغ میگه مشکوک میزنه ! یکی گفت مشکل داری یکی گفت خونسردی . خدایا دیگه هیچی نمیگم خودت بدونی کافیه . اینجا هم مثل دنیای واقعی یه جورایی گفتن خفه شو .
آخه شرایطت رو نمیدونیم مثلا اون خانم اونجا قدرتش چطوریه ؟‌ کسی حمایت میکنه ازش یا نه برای تو هر برخوردی بد نشه . بعد هم مسئول رئیس مدیر چیزی بالای سر دارید یا نه . با تو چطوریه رئیسه . تو ادارات شرح وظایف تعریف شده است اینطور زرنگی ها خیلی جواب نمیده حالا ایشون پررو تشریف دارند شما باید با دوستات باشی و همیشه هم آماده باش . یه مدت که اینطوری آنکال برخورد کنی خودشو جمع میکنه .
یکبار اومدم تو نی نی سایت درد دل کنم گفتم اینجا که کسی من و نمیشناسه ! یکی گفت کاربره جدیده ! یکی گفت دروغ میگه مشکوک میزنه ! یکی گفت مشکل داری یکی گفت خونسردی . خدایا دیگه هیچی نمیگم خودت بدونی کافیه . اینجا هم مثل دنیای واقعی یه جورایی گفتن خفه شو .
2738
اگه میتونی از اونی که قبلاً جای تو بوده بخواه بیاد اونجا و بلند جوری که اون همکارت بشنوه بپرس کدوم کارها با منه؟میشه یه خورده راهنماییم کنی؟ اونم بهت بگه که چی به چیه
سال ۹۶،سال مادر شدن من،خدایا ازت ممنونم بخاطر همه خوشبختیهایی که به من عطا کردی
تو بد وضعیتی گیر کردم نفر قبلی خودشو در گیر اینجور مسائل نمیکنه. گفت خودتون و رییستون باید به توافق برسین که کی انجام بده
شب هایم پر شده از خوابهایی که ...

در بیداری انتظارشان را میکشم ...
2706