2726
عنوان

دوست دارم بشم پوست و استخون😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1642 بازدید | 99 پست

یک عدد پوست استخونم هیشکیم از هیکلم خوشش نمیاد

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
چجوری میشه طبع رو تغییر داد. کار خیلی سختیه

به نظرم اگه از یه متخصص طب سنتی کمک بگیری بهتر باشه. ولی در کل می تونی از نت غذاهایی که طبع خشک دارن در بیاری و استفاده کنی. حالا من اینا رو واست می ذارم. 

مواد غذایی سرد و خشک (سودا) – : 

1. لبنیات : کشک و قراقروط

2. میوه ها: شاه توت، تمشک، آلبالو، ازگیل، انار ترش، بالنگ، تمر هندی، زالزالک، زرشک، ذغال اخته، سنجد، غوره، کُنار، گریپ فروت، لیمو عمانی، نارنج، به ترش، لیمو ترش و سیب ترش

3. سبزی ها: ترشک، ریواس و گشنیز

4. حبوبات: ارزن، باقلا خشک، برنج (آبکش)، جو، ذرت، عدس و ماش

5. گوشتها: بز، قلوه، سیرابی و شیردان

6. مغزهای گیاهی: بلوط خوراکی و شاهدانه

7. ادویه ها: سماق، نشاسته و قهوه

8. متفرقه: شکر فراورده شده صنعتی، سرکه و آبغوره

مواد غذایی گرم و خشک (صفرا) – 

1. لبنیات : پنیر کهنه

2. صیفی جات: بادنجان و فلفل سبز

3.  میوه ها: انبه، به، زیتون و نارگیل

4. ریشه ها: چغندر، پیاز، سیر، کلم قمری و موسیر

5. سبزی ها: برگ چغندر ، پونه، نعناع،  پیازچه، ترخون، مرزه، شاهی، جعفری، رازیانه، ریحان، شاهتره، شنبلیله، شوید، کرفس،  کلم ، گزنه، مارچوبه، تره و تره فرنگی

6. حبوبات: جوی دوسر ، لپه، نخود و برنج کته ای

7. گوشتها: آهو، اردک، گاو جوان ، بلدرچین،  شتر مرغ، شتر، کبوتر، خروس، کباب و دل

8.  مغزهای گیاهی: بادام هندی، بادام درختی تلخ، بادام کوهی، پسته کوهی، پسته، تخم آفتابگردان، چلغوز، فندق و گردو

9. ادویه ها: آویشن، چای سبز وسیاه، خردل، دارچین، ، زردچوبه، زعفران، زنجبیل، زنیان، زیره، سیاهدانه، فلفل، کاکائو، گلپر، وانیل، هل و نمک

10.️ متفرقه: روغن زیتون، شیره خرما، عسل، شکر سرخ یا سفید و عرق بهار نارنج

طبق تعریفی که از فرد گشوده ذهن و فمنیست شده من خودم رو یک فرد گشوده ذهن و فمنیست می دونم که احترام و ارزش زیادی برای افراد روشن فکر قائلم. 🌿 اپن ماید یا گشوده ذهن یعنی فردی که به ایده های جدید و دانش و دیدگاه های افراد بدون پیش فرض های ذهنی ارتباط برقرار می کنه. 🌿 اینتلکچوال یا روشن فکر هم به فرد متفکر و اندیشمندی گفته می شه که دارای تحصیلات علمی هست و با استفاده از عقل گرایی و داشتن دغدغه های انسانی، اجتماعی، فرهنگی و غیره به تحقیق و تولید ایده می پردازه. 🌿 فمنیست هم فردی که باور داره جوامع دیدگاه مردان رو در اولویت قرار دادن و بیان می کنه که زن و مرد می تونن حقوق دیدگاهی و جنسیتی برابری با هم داشته باشن. 🌿

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اها اینم یادم اومد من با قرص سیر که اونم طبعش خشکه به احساس سیری رسیدم. اونم امتحان کن .چربی سوز هم هست. 

طبق تعریفی که از فرد گشوده ذهن و فمنیست شده من خودم رو یک فرد گشوده ذهن و فمنیست می دونم که احترام و ارزش زیادی برای افراد روشن فکر قائلم. 🌿 اپن ماید یا گشوده ذهن یعنی فردی که به ایده های جدید و دانش و دیدگاه های افراد بدون پیش فرض های ذهنی ارتباط برقرار می کنه. 🌿 اینتلکچوال یا روشن فکر هم به فرد متفکر و اندیشمندی گفته می شه که دارای تحصیلات علمی هست و با استفاده از عقل گرایی و داشتن دغدغه های انسانی، اجتماعی، فرهنگی و غیره به تحقیق و تولید ایده می پردازه. 🌿 فمنیست هم فردی که باور داره جوامع دیدگاه مردان رو در اولویت قرار دادن و بیان می کنه که زن و مرد می تونن حقوق دیدگاهی و جنسیتی برابری با هم داشته باشن. 🌿
اها اینم یادم اومد من با قرص سیر که اونم طبعش خشکه به احساس سیری رسیدم. اونم امتحان کن .چربی سوز هم ...

منظورت ابنه سیر درسته قورت بدم؟ ی زمانی هر صبح میخوردم رژیمم بودم الان نمیدونم چرا میخورم حالت تهوع میگیرم

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
2728
منظورت ابنه سیر درسته قورت بدم؟ ی زمانی هر صبح میخوردم رژیمم بودم الان نمیدونم چرا میخورم حالت تهوع ...

نه گلم قرص سیر که شرکت های دارویی تولید می کنن. مثلا شرکت گل دارو یا امین. من تا حالا خود سیر رو امتحان نکردم. نمی دونم چرا حالت تهوع ممکنه بگیری.

اره من خودم امتحان کردم مربی باشگاهم می‌گفت اگه روزی چند دفعه شکمتونو بکشین عقب تاحرچقدر که تونستین ...

باشه حتما امتحان میکنم..شکم من آخر افتضاح بودنه..انگار حامله ام😣