2733
2734
دقیقا منم ازهیچی سر درنمیارم تو این بابتا ازمایش بتا دادم از ترسم نمیدونم چیکار کنم انقد عددش بالاس

🥲🥲🥲

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب  از شوهرت تو خونه نمونه اسپرم میگیری تا یک ساعت نشده میرسونی آزمایشگاه ظرف نمونه هم از آزمایشگاه بگیر

بعد از پنج سال ناباروری و سختی کشیدن باردار شدم...میشه اگه امضام خوندید برای مادر شدن همه ی خانوم های منتظر دعا کنید..دعا کنید دخترم سالم و سلامت زیبا و باهوش بیاد بغلم...الهم العجل لولیک الفرج.. 

پنح روز قبل نزدیکی نباید داشته باشه.... با رابطه جنسی نباید ا رضا شه

باورم نمیشه اسم کاربریمو ساسا جون میخونید!!!!!!!!!!!!!!!چرا اخه! عزیزان  سَه سَه جون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ترجیععععع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!!!!! ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم دوست عزیز مگر نه اندازه یه ترجیح سواد دارم😂😂😂😂
2738
خب  از شوهرت تو خونه نمونه اسپرم میگیری تا یک ساعت نشده میرسونی آزمایشگاه ظرف نمونه هم از آزمای ...

عزیزم حواب ازمایش و گذاشتم دیدم کسی ج نداد پاک کردم میخواستم جواب ازمایش و برام تفسیر کنید 

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️
چی رو میخوای بدونی؟

عزیزم حواب ازمایش و گذاشتم دیدم کسی ج نداد پاک کردم میخواستم جواب ازمایش و برام تفسیر کنید

دیشب ک بی بی زودم فوری  دو خط شد صبحم ازمایش دادم بتام ۳۷۸۴۹

منم بتام زیاد بود۲۷۶۰۰...هفتم بالا بود ده روز بعد پریم آزمایش دادم.. هفت هفته بودم..‌

بعد از پنج سال ناباروری و سختی کشیدن باردار شدم...میشه اگه امضام خوندید برای مادر شدن همه ی خانوم های منتظر دعا کنید..دعا کنید دخترم سالم و سلامت زیبا و باهوش بیاد بغلم...الهم العجل لولیک الفرج.. 
منم بتام زیاد بود۲۷۶۰۰...هفتم بالا بود ده روز بعد پریم آزمایش دادم.. هفت هفته بودم..‌

اخه من فقط ده روز از وقتم گذشته  احتمال دوقلویی داره

❤️خدا❤️ ❤️متاهل 👩‍❤️‍💋‍👨❤️
2706