2737
2734
عنوان

دختران از چی ساخته شدند؟

186 بازدید | 25 پست

از خودگذشتگی

از تلاش و مبارزه

این چیزیست که دختران از آن ساخته شده اند

از کبودی و مشت های بعد تمرین

از شجاعت و مشت های گره کرده

از استقلال و مهارت

از شور و عزت

لیلی من   مستانه ی چشمان توام ...             تو مرگ دلم را ببین و برو  چو طوفان سختی به شاخه ی غم  گل هستی ام را بچین و برو....      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رزمی کاری عزیزم؟

اللهم الرزقنا شهادته فی سبیل الله...میشه این دعا رو در حقم بخونید🌷 لطفا برای روح یکی از  عزیزان درگذشتم صلوات بفرستید..خدایا مارا آن ده که آن به🤲...شکر به آنچه از رحمتت دارم🤲 و شکر به آنچه از حکمتت ندارم...🤲الهی مجازات گناهانم را با عدالتت برمن مده...جزای گناهم را با رحمانیتت محاسبه فرما... 
2728

🤗🤗🤗👏👏👏👏👏👏

مطالعه زندگیتو نجات میده حتی اگه تمام درهای دنیا بروت بسته باشه 😉😊 یه استاد جوانم ۳۸ سالمه.یه کوچلوی جمع جور مجرد😊😊😊 قرار کلی  کشور بشناسم ولی اول کشور خودمونو بشناسیم چون کاملا اصیله 🇮🇷🇮🇷🇮🇷. دووم اونا. 😊😊😊😊😊

متن از بخشی از تبلیغات کفش نایک در کشور روسیه است

لیلی من   مستانه ی چشمان توام ...             تو مرگ دلم را ببین و برو  چو طوفان سختی به شاخه ی غم  گل هستی ام را بچین و برو....      

😐👏

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 !Lets be clear i trust no one  !                                   بذار رو راست باشم؛ من به کسی اعتماد ندارم!🖤                  همیشه عشق باشد،همیشه برکت💙                          https://harfeto.timefriend.net/16545522888122
2738
رزمی کاری عزیزم؟

نه عزیزم

متن از تبلیغات بسیار تاثیر گذاز کفش نایک هست

🤗🤗🤗

اینجا برا بعضیا فضای مجازی نیست فدراسیون تخلیه عُقدَس 🙄😐👋🏻   ...................................................................................    جوری زندگی کن که انگار هیچ کس دیگه ای جز خودت نیست که به تو کمک کنه ...! 🤍🦋                                                          ‌‌‌‌                                                            

بعضیهاشونم از یه مشت خاک بیشتر نیستن

دلم واقعا گرفت 

کاربر اومده عکس وسایلشو گذاشته 

همچین پریدن بهش میخواستن بخورنش 

بهش گفتن حالا که پولداری چرا عکس وسایلتو گذاشتی 

برو تو پربازدید ها ببین

نه عزیزم متن از تبلیغات بسیار تاثیر گذاز کفش نایک هست

اها😂😂😂

اللهم الرزقنا شهادته فی سبیل الله...میشه این دعا رو در حقم بخونید🌷 لطفا برای روح یکی از  عزیزان درگذشتم صلوات بفرستید..خدایا مارا آن ده که آن به🤲...شکر به آنچه از رحمتت دارم🤲 و شکر به آنچه از حکمتت ندارم...🤲الهی مجازات گناهانم را با عدالتت برمن مده...جزای گناهم را با رحمانیتت محاسبه فرما... 

قسمت غم انگیر این متن برام این بود

که زیر پست این اهنگ

پسر های ایرانی به تمسخر نشستن و خندیدن

چ رفتار نامردانه ای دارن نسبت به مادران خودشون و مادران اینده ی بچه هاشون و شاید دخترانشون

کاش بهتر تربیت میشدن

2706