2726

اگه افسردگی گرفتید چقدر طول کشید تا خوب بشید 

من بچه ام زیر یکسال تو خونه دائما بهم وصله و اگرپاشم از پیشش گریه می کنه و دنبال پام راه می افته و جیغ و التماس ک بغلش کنم 

سر همین نمی تونم هیچ کاری کنم  

ن این ک ب من وابسته باشه 

دوس داره کلا دائم یکی پیشش باشه

حتی می خوابه هم باید پیشش بخوابم وگرنه می فهمه و بیدار میشه 

ن می تونم ب خودم برسم وقتی برای خودم بزارم نه خونه زندگی

افسردگی گرفتم انگار

کی این حالت درست می شه

افسردگی کوتاه مدت هست

سلام هرکسی هر سوالی تو هر زمینه ای داره درسی، پزشکی، کرونا، مذهبی، حقوقی قضایی، موبایل کامپیوتر و... بیاد تو گروه های مشکات رایگان بپرسه  توی تلگرام هست

آیدی شم اینه

@meshkat_group1 

هیچوقت عزیزم...الان سه سالشه خدا بهشون سلامتی بده ولی مثه میگ میگ فقط دنبالش میدوام خرابکاریاش رو جمع میکنم کلا تو هر مرحله ای یه سری اذیت ها دارن

عضو گروه نارنجی قد ۱۷۰ وزن اولیه ۹۳ وزن فعلی ۸۶ وزن هدف ۷۵ من میتوانم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تا دو ماه بعد زایمانم خیلی افسرده بودم جوری که گریه میکردم بیخودی تا اینکه با کمک همسرم زود زود گردش رفتیمو.. کلی برنامه های دیگه که کلی تو روحیم فرق کرد البته باید یکی کمکتون کن...

ب زندگی ای ک آدما ب نمایش میذارن غبطه نخورین...یه فروشنده قشنگ ترین جنس هاشو تو ویترین میچینه  اگه جرعت حرف حق زدنو نداری لاقل برا کسایی کع چرت و پرت میگن دس نزن🤜 دوست عزیز تا وقتی ک خودتو ب خریت زدی نزدیکم نشو اطراف من طویله نیس.....🙌 راستگو باش مث سیگار ک روش نوشته سرطان زا ن مث ی آبمیوه آشغال ک روش نوشته ۱۰۰ درصد طبیعی ....ی عده هستن وقتی بیکار میشن حالتو میپرسن شمام هر وقت بیکار شدین جوابشونو بدین....آدم خوبی باش اما وقتت رو تلف نکن ک اینو ب همه ثابت کنی... ب پای علف هرز هر چقدرم آب و کود بریزی برات میوه نمیاره پس مواظب باش برا چ کسی و چ چیزی وقت میذاری🌵🌱اگه همیشه فک کنی حق با توعه هیچی از زندگی یاد نمیگیری..... 
2728

افسردگی گرفتم اونم چه افسردگییی خدا نصیب گرگ بیابون نکنه نه کسی دردمو پرسید نه کسی کمکم کرد خیلی وخیم بود حدود چهار پنج سال طول کشید تازه بعد تموم شدنش یه غریبه بهم گفت نکنه افسردگی بعد زایمان گرفته بودی😐 تازه بعد نابودی فهمیدم چه مرگم بوده 

ولی اعصابم رفت ......

چراافسرده بادید خوب نگاه کن بزرگ بشه دلت تنگ میشه برای این روزا حالا چندوقت به خودمون نرسیم چی میشه مادریم دیگه باید فرق داشته باشه بعد۲ سالگی وابستگی کم میشه کلاسی مهدکودک بره خوب میشه الان تمام دنیای نی نی توهستی شادباش،گل من همیشه توبغلمه حتی الان. خیلیم خوشحالم ناراحت نباش 

من دیگرنمی نویسم حسرت،میکشم حسرت...!هرانچه خواستمو نشد،دیگه به هیچ چیز اعتقاد ندارم 

گلم منم گرفتم..هیچکاری نکردم تا پسرمو ازشیر گرفتم بعداز اون دچار میگرن شدید هم شده بودم...رفتم قرص افسردگی هم خوردم...خیلی بهترشدم...شما باید یکاری کنی بچت دست ازسرت برداره...تابتونی ی فعالیتی کنی...براش فیلم بزار...اهنگ بزار...اسباب بازیای رنگی بریز دورش

گلم منم گرفتم..هیچکاری نکردم تا پسرمو ازشیر گرفتم بعداز اون دچار میگرن شدید هم شده بودم...رفتم قرص ا ...

اصلا با هیچی سرگرم نمیشه 

اسباب بازی اینام تا وقتی من کنارش باشم 

ب محض این ک بلند شم پاشده جیغ جیغ گریه شدید

البته بگم ن این ک ب من وابسته باشه چون وقتی تنهاییم فقط منو می بینه اینطوریه... دنبال منه کلا. 

وگرنه باباش بیاد یا تو مهمونیا سراغ منم نمی گیره 

براش فرقی نداره که کی باشه