2410
2553

من حس ششم ندارم ولی خدا حاجت دلت رو بده دلت شاد 

میشه بگی من کی ازدواج میکنم 😭

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

تو روخدا به من بگید من کی به شهر خودم میرم کی غریبگیم تمام میشه با سه تا بچه برمیگردم 

دوستان برام دعا کنید بعد ازسالها غریبگی وغربت برگردم حداقل نزدیکترین شهرم منو فرزندانم درخواست دعا تک تک تان راداریم وپسر۵ ساله ام هم زودتر صحبت بیفته یک ادم دلشکسته غریب عریب 
2714
 فال دلستر هر کی میخواد بگه

اگر واقعیت داره برای من بگیر 

دوستان برام دعا کنید بعد ازسالها غریبگی وغربت برگردم حداقل نزدیکترین شهرم منو فرزندانم درخواست دعا تک تک تان راداریم وپسر۵ ساله ام هم زودتر صحبت بیفته یک ادم دلشکسته غریب عریب 
 فال دلستر هر کی میخواد بگه

نیتم کردم به نیت انتقالی به شهر خودمان 

تاربخ تولد

۱۳۷۱

2706