2737
2734
عنوان

خانوما بیاین کمک به زور میخوان شوهرم بدن🥺😭💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1713 بازدید | 83 پست
همین تفاوت اعداد تفاوت احساس میاره مثلا یه کار و فکری که از نظر تو درسته از نظر اون بچه بازی حساب می ...

:)))) کاش بفهمن من نمیتونم ب چشم حتی ی دوست ببینمش مثل پدرمه

کاربری دست دو نفر 🙌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دوس ندارم اصلا ازدواج سنتی  اونم بدون هیچ کشش و جذابیتی بری عقد کنی ب امید اینکه بعد ازدواج ...

رک و راست نظرتو بهشون بگو...انشالله یه ازدواج با عشق در اینده برات اتفاق بیفته......حقم دارم بیشتر از نصف ادمایی که دیدم ازدواج سنتی داشتن از ازدواجشون پشیمونن ....

تاپیک مانکن های زیبا گروه طلایی💛💛💛.یه تثبیتی بااراده😍😍😍.وزن اولیه 98 وزن تثبیت 66 .قد 158
2728

تو نگی بله میخوان چیکار کنن؟؟ تو باید بری سر سفره عقد نرو. البته بشین محترمانه و با منطق باهاشون صحبت کن بگو سنم کمه و اصلا علاقه ای به این آقا ندارم و .... زیادم اصرار کردن بگو من نمیام سر سفره عقد برید مهمون دعوت کنید تا آبروتون بره. اعصاب نمی‌ذارن واس آدم😂😑

اگه دلت نیست قبول نکنیاااااا که یه عمر بدبخت بشی و حسرت بخوری. البته محترمانه رفتار کن عصبی نشن یه موقع دعوا بشه اذیتت کنند. ولی نترس واسه زندگیت بجنگ. ایشالا یه رشته خوب قبول شی و به جاهای عالی برسی. اونموقع با کسی ازدواج کنی که دوستت داره و دوستش داری🥺😍

رک و راست نظرتو بهشون بگو...انشالله یه ازدواج با عشق در اینده برات اتفاق بیفته......حقم دارم بیشتر ا ...

وای آره کاش خانوادم تحت فشار نذارن🥺

کاربری دست دو نفر 🙌
تو نگی بله میخوان چیکار کنن؟؟ تو باید بری سر سفره عقد نرو. البته بشین محترمانه و با منطق باهاشون صحب ...

این مرحله آخر پلن آخره😂😂😂

کاربری دست دو نفر 🙌
2738
اگه دلت نیست قبول نکنیاااااا که یه عمر بدبخت بشی و حسرت بخوری. البته محترمانه رفتار کن عصبی نشن یه م ...

مرسی خانومی چقد مهربونی شما🥺😍ولی من دانشگاه میرم 

کاربری دست دو نفر 🙌

😐مامان منم میخواست ب زورشوهرم‌بده‌اوکی‌هم داده‌بودمنم‌زنگ‌ زدم ب مامان پسرگفتم‌نمیخام کلی هم‌کتکم زدمامانم‌امابخاطرعشقم مهم‌نبودچندماه بعدباعشقم‌ازدواج‌کردم

‌ هرچیزي‌بایدسرجاي‌خودش‌باشه‌مثل‌تو،توبغل‌من.🫀 ‌️
2706