2733
2734

خانوما من یه خواستگار دارم دقیق نمیگم چند سالمه شناخته میشم فقط بدونین بیست سالم نشده هنوز و بچم و یه خواستگار دارم که ۱۳ سال اینطورا بزرگتره از من و از نظر ظاهر و اینا اصلا اصلا باب دلم نیست ولی خانوادم اصرار دارن به ازدواج باهاش و خیلی شیک میگن بعد ازدواج حست بوجود میاد و ادم خوبیه بنده خدا ولی من واقعا هیچچچچ  حسی ندارم و جذابیت برام نداره نمی دونم چیکار کنم دارن به زور میدن منو😭😭😭💔   

کاربری دست دو نفر 🙌

اگ‌راضی نیستی اصلا ازدواج نکن

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یک کلامم بگو ازدواج نمیکنممم

🤷🏻‍♀️بگذار ابر سرنوشت هرچه میخواهد ببارد ما چترمان خداست🌿          معرفی میکنم یک عدد مامان دهه هفتادی مهربون و پایه هستم😁🤍.            طرفدار حقوق گووربه ها😂🐈
2728
2738

بگو نمیخوام و تمام یا وقتی اومدن خواستگاری تو اتاق به آقا بگو بهت علاقه ندارم میخ‌ان منو به زور مجبور کنن

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

وای عزیزم خاک تو سر خانواده😐💔

هیچکس او نخواهد شد،نمیگردم به دنبال کسی که حتی شبیهَش باشد،شاید بهتر از او هم باشد ولی چشمانِ من جز او نمیبینند،واقعی دوستَت داشتم،واقعی نبودی،نماندی،رفتی...🙂💔
یک کلامم بگو ازدواج نمیکنممم

میگن دست خودت نیست باید بکنی و خیلی محکم میگن که بهترش برا تو نمیاد و اینکه اخلاق فقط مهم و این داستانا

کاربری دست دو نفر 🙌
2706