2737
2734
عنوان

از دندانپزشکم کفری شدم

118 بازدید | 17 پست

امسال همش در حال دندون درست کردن بود این دفعه رفتم میگه دوباره یکی دیگه هر دفعه یکی اضافه میکنه یه کمشو خالی میکنه پر میکنه میگه خراب شده در حالیکه روش سالمه کلا بعد میگه من گفتم خرابه تو گفتی نمیخواد!!! یا یکی دیگه خودش گفت عصب کشی و پر کردن بعد سر پر کردن میگه نه این روکش گفتم میخواد خودت نخواستی!!!! اصلا موندم باهاش چیکار کنم   جای دیگم میترسم برم چون این تا درد داشته باشم زود برام بی حسی میزنه یه عالمه

سه ماهه درگیر دندون پزشکی هستم دگ حالم داره بهم میخوره

خانمی اگر بعد از عصب کشی  ک پانسمان هست لثم یکم متورم شده باشه نشانه ی چیه؟

هنوزم انتخاب قلبمی ،بهترین اشتباه من
سه ماهه درگیر دندون پزشکی هستم دگ حالم داره بهم میخوره خانمی اگر بعد از عصب کشی  ک پانسمان هست ...

برو نشون بده یه وقت عفونت نباشه قرص نداده بهت انتی بیوتیک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اینکاری که بزرگوار میکنن برا بیحسی زدن رو هردندانپزشکی انجام میده . اپشن نیست که بخاطر ب کسی مقید بم ...

ممکنه دندونی کاملا سالم باشه روش بعد بگه توش خرابه؟

2738
ممکنه دندونی کاملا سالم باشه روش بعد بگه توش خرابه؟

بله چون پوسیدگی اینترپروگزیمالی ربطی ب سطحی از دندون ک شما میبینی نداره

درکنار اینکه خودتون حتما درست مسواک نمیزنید و نخ دندان دست نمیکشید که دایم پوسیدگیهای این تیپی دارید

خانم آقای دکتر
بله چون پوسیدگی اینترپروگزیمالی ربطی ب سطحی از دندون ک شما میبینی نداره درکنار اینکه خودتون حتما در ...

میزنم ولی نمیدونم دیگه چیکار کنم اصلا میلم به غذا کم شده که دندونم خراب نشه

میزنم ولی نمیدونم دیگه چیکار کنم اصلا میلم به غذا کم شده که دندونم خراب نشه

اون زدن حتما موثر نیست . باید برداشت پلاک کنه که شواهد میگه نمیکنه . صرف مسواک زدن ک کافی نیست باید مسواک موثر باشه. یا نخ کشیدنی که ما توصیه میکنیم با چیزی ک بین مردم مرسومه فرق داره خود همین عامل پوسیدگی های بین دندانیشون میشه 

خانم آقای دکتر
اون زدن حتما موثر نیست . باید برداشت پلاک کنه که شواهد میگه نمیکنه . صرف مسواک زدن ک کافی نیست باید ...

خوب کجا باید یاد بگیریم نخ دندون زدن رو؟ چرا دندانپزشک نمیگن چجوری باید زد؟

خوب کجا باید یاد بگیریم نخ دندون زدن رو؟ چرا دندانپزشک نمیگن چجوری باید زد؟

متخصص پریو باید یادتون بدن. جزو وظایفشون نیست لزوما میتونید ازشون بخواید که براتون توضیح بدن و روماکت انجام بدن اگر این امکاناتو ندارن ب ی متخصص پریو برای مشاوره سلامت دهان و آموزش بهداشت مراجعع کنید

خانم آقای دکتر
متخصص پریو باید یادتون بدن. جزو وظایفشون نیست لزوما میتونید ازشون بخواید که براتون توضیح بدن و روماک ...

فقط یه سیئوال بعد مسواک باید نخ دندان زد یا قبلش؟ 

2706