2737
2734

یکی از دوستام بخشید شوهرش بجاش خونه بنامش کرد، ولی ارزش خونه خیلی کمتر از مهریش بود. بعدشم خونرو فروختن و یه خونه جدید خریدن ولی شوهرش فقط یه دونگ زد به نامش⁦🤦🏻‍♀️⁩

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یکی از دوستام بخشید شوهرش بجاش خونه بنامش کرد، ولی ارزش خونه خیلی کمتر از مهریش بود. بعدشم خونرو فرو ...

هبگ گربه ای محض رضای خدا موش نمی گیره

بدترین کار اینکه مهر تو ببخشی یه چیز دیگه جاش بگیری

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
2731
2738
خانه دار هست دوستت ؟ چندتا سکه رو بخشید ؟ و چرا ؟

اره، ۳۱۴سکه. خودش به شوهرش اصرار کرد، می‌گفت اگه ولم کنه بره هیچی دستمو نمیگیره ولی اینجوری حداقل یه خونه دارم. اونموقع یکم مشکل داشتن الان خوبن

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
هبگ گربه ای محض رضای خدا موش نمی گیره بدترین کار اینکه مهر تو ببخشی یه چیز دیگه جاش بگیری

خوددوستم از شوهرش خواست، گفت مهریه که عمرا به خانما بدن، حداقل اینطوری یه خونه دارم، آخه اون زمان خیلی مشکل داشتن و میترسید طلاق بگیرن. ولی الان خوبن

2706