2703
2553

امروز به نیت سلامتی و تعجیل امام زمان چکار می‌کنی 

14گل صلوات 

یک دور تسبیح صلوات

دروغ نگفتن تا آخر شب 

غیبت نکردن تا آخر شب

صدقه دادن

کمک به اطرافیان

خوش اخلاق بودن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
14گل صلوات بقیه رو هم دوست دارم ولی نمیتونم تضمین بدم 😞

گلم نیاز نیست همشون رو انجام بدید مطمئن باشید هر قدم کوچیک ما رو امام زمان چند برابر جواب میدن

انشالله از این به بعد هر روز این پویش رو داریم روز های دیگه میتونید انجام بدید

2714

۱۴ گل صلوات 

@دارکوبی_میزنم   @مامان،مهدیار   @باراناz   @ابرو_پشمکی   @نازنین1372    

اگه دوس داشتی

عزیزایی ک حاجت دارین حتما امضامو بخونین حاجت روا میشین خواهرا سوره مبارکه محمد معجزه می‌کنه       سوره محمد بخون عالیه معجزشو میبینی تو زندگیت دوای هر دردیه تونستی همه روز بخون اگه وقت نداری شنبه ها که متعلق به آقا رسول الله ص هست بخون یا روزی یه صفحه یا آیه هرچی در توانته بخون کلا ۳۸ تا آیه داره ولی معجزشو میبینی ب خدا توکل و اعتماد کن و بخون امتحان نکن گله من 🖤

@هیژه   @کاربرنینیسایت۱۳۴   @لپو   @درمسیرخدا   @دختر_آگاهی    

پویش قشنگیه اگه دوس داشتین

عزیزایی ک حاجت دارین حتما امضامو بخونین حاجت روا میشین خواهرا سوره مبارکه محمد معجزه می‌کنه       سوره محمد بخون عالیه معجزشو میبینی تو زندگیت دوای هر دردیه تونستی همه روز بخون اگه وقت نداری شنبه ها که متعلق به آقا رسول الله ص هست بخون یا روزی یه صفحه یا آیه هرچی در توانته بخون کلا ۳۸ تا آیه داره ولی معجزشو میبینی ب خدا توکل و اعتماد کن و بخون امتحان نکن گله من 🖤
ممنون عزیزدلم 

خواهش گلم 😘😘❤️❤️

2706