2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من گرونا دلتارو گرفتم وقتی ۸هفته باردار بودم که بشدت وحشتناک و علائم شدید داشت ولی خداروشکر باتغذیه ...

دورت بگردم مرسی

انشاالله که تنتون همیشه سالم و سلامت باشه

واکسن هم زده بودی؟؟من نزدم هیچی

خدایا شکرت ❤️
2728

سرماخوردگیه الان همه میگن سرما خوردم همون امیکرونه کیت تشخیص ندارن که دو سه روز بعد نشون میده

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
ممنونم عزیزم واقعا انشاالله که نباشه ولی اگه بود حتما انجام میدم این کارارو بابچه کوچیک و بارداری ...

اره منم که گرفتم مکافات بود مدام توخونه با دوتا ماسک بودم که شوهرم و دخترم نگیرن .ولی درنهایت هممون گرفتیم😅😅😅شوهرم که شکر خدا ۲روزه خوب شد .دخترمم ۶سالشه فقط نصف روز صداش گرفت 😂😂😂اوضاع حادشون من بودم .دخترم رفت خونه مامانم .مامانم اینام خواهرم داداشم همشون از دخترم گرفتن .بعد دوتا خانواده باهم قرنطینه شدیم😂😂😂

چ جالب همه میگن سبکه

اره ولی نیاز به قرنطینه س به بقیه نده سرایتش بالاس ولی مثل دلتا نیس شکرخدا چون همه هم واکسن زدن میگن دودوز زدی یک هفته قرنطینه کافیه باز ادم بیشتر بمونه بهتره

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2706