2726
عنوان

لطفففهاااا نظر بدین شما بودین اینو واسه خودتون می‌خریدند یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 485 بازدید | 27 پست
خب من واسه روزه مادر اینو سفارش دادم و مثل چیییی پشیمون🥺 محض اطلاع مادر بنده بسیاررررر جوونن ☺

یه جوری خرید کردی انگار تا حالا تو بازار نرفتی!!!ولی خب اینو واسه خودت بردار بنظرم...از تو اینستا کیف یا روسری سفارش بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب من واسه روزه مادر اینو سفارش دادم و مثل چیییی پشیمون🥺 محض اطلاع مادر بنده بسیاررررر جوونن ☺

مامان من انقد مشکل پسنده من سالهاست جرات نکردم براش لباس و کیف و کفش بخرم هرچی بخریم نمیپسنده بعد مدتی پس میده میگه ببرید خودتون استفاده کنید 🤐😂🥴🥴

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
یه جوری خرید کردی انگار تا حالا تو بازار نرفتی!!!ولی خب اینو واسه خودت بردار بنظرم...از تو اینستا کی ...

🥺🤣

دیگه نمیتونم آخه بنده تمام پولی که از طرف پدرشان آمده بود را خرج کرده و پس اندازی نداشته