2737
2734

ما ۲ سال پیش داروخانه خریدیم ... 

اونجا مسئول فنی یک خانم بود که طلاق گرفته بود 

بابام چت کرده  بود باهاش ... 

مامانم دید من یادمه خیلی گریه کرد خیلی .. 

از بابام فقط اینو پرسید ؟! گفت چرا من ؟ 

چرا کردی ؟ 

بابام گفت که بخدا به قسم این قرآن کریم خیانت نکردم ..

مامانم نشست گریه کرد فقط ... .یک روز با بابام خوب بود یک روز با بابام بد ! 

بعد ۲ ماه پیش ،مامانم منو از آموزشگاه میبرد ،بابام را دید که کنار آموزشگاه ها پرسه میزد ... 

بابام به جوری انکار کرد ! 

الان دیروز ،مامانم قرص چاقی پیدا کرده و فکر می‌کنه که بابام اعتیاد داره می‌ترسه که لاغر بشه ! قرص اعتیاد مصرف می‌کنه ... 

مامانم است اعتیاد خواست بابامم گفت میدم تست اعتیاد ! ولی دیگه اون کاغذ منفی شد نه من نه تو ! 

زندگی خیلی عجیبه ! ... وقتی موفقعیت های دیگران را لمس می‌کنی ! دلت لمس کردن دوباره میخواد ... میخوای اون تکه ای از موفقیت مال خودت و خودت باشه ! ولی نه با پول بدست میاد ! نه با عشق ... فقط با تلاش بدست میاد ... قطره قطره تلاش جمع گردد وانگهی دریای موفقیت شود !

خیانت لزوما جنسی نیست ب مامانت حق میدم 

میگذره اون روزا ولی این سوال ک مگه چی کم داشتم ویا اون چیش بهتر از من بود تا ابد مثل زالو خونت رو میمکه

|Niloofar| اگه دوس داشتی دعا کن منو عشقم بهم برسیم💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

امان از وقتی که مرد بی جنبه باشه.

یه داروخانه خرید دیگه خودشو کشت .

البته ببخشیدا اسی

واحد اندازه گیری خوشبختی : نفس های مادر بر ثانیه             کاربری توسط دوتا دوست که شبیه خواهرن اداره میشه❤❤❤

😔😔😔😔ازخیانت متنفرم بعضیا فکرمیکنن خیانت فقط باید حضوری باشه و....

من کاربرminiyator6cهستم بااون کاربریم بیشترفعال بودم هیچوقت خارج ازچارچوب قوانین حرفی نزدم اومدم دیدم تعلیق شدم واقعا ناراحت شدم هیچ کس پاسخگو نیست 🙃🤍مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده🤍

ب مامانت بگو اون تست دیگه فایده نداره،وقتی بابات از قبل خبر داره،هزار تا کار می‌تونه بکنه تا تست منفی بشه،بگو عادی برخورد کنه و تو ی فرصت دیگه تا غافل ببرتش آزمایشگاه،یا جلوی خودش نمونه ادرار بگیره باهم ببرن آزمایشگاه برای تست،چون ممکنه بازم نمونه رو دستکاری کنه

2738

مامانت یه مقدار بی سیاسته بهتر طور دیگه رفتار کنه با مشاور حرف بزنه 

بگو مامان اگه بابا خیانت نکرده باشه با اینکارا حتما خیانت رو می‌کنه بهتر آروم باشه و اول همه چیز رو بخدا بسپاره بعد بشینه فکر کنه وبهتر اینکه با مشاور حرف بزنه دنبال یه راه حل باشه 

داد و بیدار و گریه که زندگی نمیشه کرد هم آرامش خودش هم بچه ها رو میگیره خودش از همه بدتر بخاطر بابات که اگه خیانت کرده باشه هم زندگیش بهم میخوره و از همه مهم تر خودش  روح و روانش نابود میشه 

بگو یه مقدار همه چیز رو سبک سنگین کنه یه مقدار مقاوم تر و محکم‌تر عمل کنه زنی که قوی نباشه هیچ مردی نگاش نمیکنه اگه قصد طلاق هم نداره بهتره کاری کنه که شوهرش به زندگی برگرده نه راه رو برای باباش و اون زن بازتر کنه بگو الان هیچ کس دلسوز تو و بچه هات و بخصوص ارامشتون نیست اول به فکر آرامش خودش بچه ها و زندگی باشه بعد شوهرشو به زندگی برگردونم فقط آروم و قوی عمل کنه طوری خودشو نشون بده که انگار بابات فکر کنه داره یه چیز بسیار مهم رو از دست میده که واقعیت همینه اما بابات الان متوجه نیست اگه مامانت به کاراش ادامه بده تازه میگه من حق داشتم نگاه زنم چه موجودیه پس بگو محکم و قوی باش

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم
آفرین عجب خانم زرنگی 👌🏼

آخه باباش ی جوری گفته اگر منفی شد دیگه ن من ن تو، حس کردم ی ریگی ب کفششه اما میخواد لاپوشونی کنه،اینم ساده گیر آورده...

برا امضاتم دعا کردم گلم انشاءالله هر چی صلاحته🙏

2706