2733
2734

بچه ها من کارهای خونه رو نمیتونم اصولی و درست انجام بدم بلد نیستم درست جاروبرقی بکشم یا تر و تمییز ظرف ها رو بشورم هر کسی میبینه مسخره ام میکنه متاهلم و این وضعیت آزار دهنده است اصلا اعتماد به نفس ندارم کسی میتونه فیلم آموزشی یا کتاب جامعی بهم معرفی کنه یا هر راهی که بشه درست آموزش دید

خانداری نوین 

نخوندم خودم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوب کاری نداره که   خانم خونه خودت هستی 

هر گلی بزنی به سر خودت میزنی 

تمیزی کاری نداره 

پیشنهاد من 

برنامه ریزی کن وبنوبس ومهمترینش اجرا کن .

درضمن چرا چشمت به دهان دیگرانه .

2738
چه جالب منم همینم ..دیشب به شوهرم میگفتم من ادم خونه داری نیستم منو طلاق بده برو بشین ور دل مامانت و ...

این حرفت یعنی من قبول دارم ادم پر از نقص و ایرادی هستم و خودم دارم  بهت اجازه میدم که بری و بهتر از من گیر بباری

2706