2726
عنوان

پسرم ۴ سالشه وحشتناک بن تن میبینه ....کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 1367 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امتحان میکنم ... . اعصابشو واقعا ندارم جیغ بزنه ولی باید همین کار کنم

به روانپزشک کودک بگین همینطوری قطع نکن

گاهی دوسِت دارم هایی که نثار دیگری می کنی،او‌ را می ترساند، از خودش، از هویتی که سال هاست برای خود ساخته، ناگهان عشقی را نثار او می کنی که از زمان نُطفه تا امروز حتی از مادر خود ندیده،مانند نابینایی که بعد از عمری چشمانش به روی نور شدیدی باز شود، چیزی را به او عرضه می کنی که برایش غریب است، شاید خودت ندانی اما، با هربار «دوستت دارم» هایت،خنجری به هویت سرد و‌ بزدل اش می کِشی، او‌ با خیانت ، با رفتن،تو را می کُشَد، تا کُشته نشود،احتمالاًبا کمی گذر عمر ‌متوجه خواهی شد، روزی که واژگان درست را نثار مخاطب اشتباه نکنی، یاد می گیری که بعضی واژه ها آدم‌ها را می ترساند،هرچند زیبا.✍️ 
2728
پسرمنم ازصبح تاشب داره باب اسفنجی میبینه 😣حالم دیگه ارباب اسفنجی داره بهم میخوره .نمیشه چیزیم بهشون ...

دقیقا مثل پسرای من،همیشه باب اسفنجی،بن تن،بچه رییس،همه رو حفظم آنقدر دیدن

نه ماه انتظار و یک عمر نگرانی،حس ازاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن ،بزرگترین ایثار یک زن است...

یکی از فامیلای ما بچش عاشق اسپایدر منه یه روز داداشم اونجا بود بچهه داشت اسپایدر من نگا میکرد پنجره هم باز بود داداشم میگفت یهو دیدم این بدوبدو داره میره سمت پنجره جرقه خورد تو ذهنم ک میخواد بپره پایین دوییدم از پشت گردنشو گرفتم 😂😂😂یبارم پریده بود جلو نیسان دستشو آورده بود جلو که تار بندازه باباش با لقد زده بود پرتش کرده بود ک نیسان نزنه بهش

اصلا به این چیزا نیست عزیز 

گاهی دوسِت دارم هایی که نثار دیگری می کنی،او‌ را می ترساند، از خودش، از هویتی که سال هاست برای خود ساخته، ناگهان عشقی را نثار او می کنی که از زمان نُطفه تا امروز حتی از مادر خود ندیده،مانند نابینایی که بعد از عمری چشمانش به روی نور شدیدی باز شود، چیزی را به او عرضه می کنی که برایش غریب است، شاید خودت ندانی اما، با هربار «دوستت دارم» هایت،خنجری به هویت سرد و‌ بزدل اش می کِشی، او‌ با خیانت ، با رفتن،تو را می کُشَد، تا کُشته نشود،احتمالاًبا کمی گذر عمر ‌متوجه خواهی شد، روزی که واژگان درست را نثار مخاطب اشتباه نکنی، یاد می گیری که بعضی واژه ها آدم‌ها را می ترساند،هرچند زیبا.✍️ 
دقیقا مثل پسرای من،همیشه باب اسفنجی،بن تن،بچه رییس،همه رو حفظم آنقدر دیدن

😂😂

آخی خداحفظشون کنه 

منکه دیگه کارتون خیلی جدیدواسش نمیگیرم .هدچی جدیدترمیشه بی مفهوم وبدترمیشه 

به نظرم همون بن تن خیلی بهترازکارتونای جدیده .حداقل توش ازکلمات نامناسب استفاده نمیشه

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
😂😂 آخی خداحفظشون کنه  منکه دیگه کارتون خیلی جدیدواسش نمیگیرم .هدچی جدیدترمیشه بی مفهوم وبدت ...

موافقم

نه ماه انتظار و یک عمر نگرانی،حس ازاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن ،بزرگترین ایثار یک زن است...

ببین عزیزم

ما مادرها باید فکرمونو درست کنیم

بچه میاریم بعد میگیم حوصله بازی نداریم

من پسرم ۶ سالشه، دخترم ۲/۵ سال

الان سومی رو باردارم، حوصله ندارم اصلا بخاطر شرایط جسمی بارداری

ولی یه کاری کردم چندروزه، سیم آنتن تلویزیون رو کشیدم از پشت

گفتم خراب شده، آخه روزی ۵-۶ ساعت کارتون میدید

بعد روزی ۱ ساعت گوشی میدم تو تلویبیون کارتون ببینه، همه چی رو نمی‌ذارم

میگم کارتون رو بیار ببینم خوبه یا نه

بهار و تابستون ک هوا خوبه روزی یه ساعت میبرم پشت بام بازی کنن، اگر حیاط دارید ک عالیه

منم دست تنها هستم شوهرم ساعت ۸، ۹ شب میاد، همه چی گردن خودمه

کتاب میخونم، لگو و ماشین و اسباب بازی خریدم براش

گاهی روزنامه می‌خرم براشون شکل درمیارم در نهایت میگم پاره کننش و رو سرشون بریزن

بادوم سنگی میارم میدم خودشون بشکنن

دوتا آبمیوه گیری دستی گرفتم هفته‌ای دو سه دفعه پرتغال آب گیری میدم آب بگیرن،بعد خودم میرم درست و حسابی آب میگیرم ک بخورن

موقع ظرف شستن گاهی صندلی میذارم کنارم ظرف بشورن

الکی یه کفی میزنن بهش

موقع غذا گاهی میذارمش روی کابینت

اینا همش بازیه دیگه

اون موقع هم ک یکیشون تنها باشه بازم اینطوری مشغول میکنم

خشن شده یه سره اداشو در میاره .اصلا از نظر مغزی درگیرشه

وای نکن بزا جیغ بزنه نزار دیگ براش بچه من داغون شده همش توهم میزنع حرف زدنش فراموش کرده از بس نگا کرده از من عاشق اژدهاست الان یک هفتست فقط پویا میزارم ببینه یکم بهتر شده

ببین عزیزم ما مادرها باید فکرمونو درست کنیم بچه میاریم بعد میگیم حوصله بازی نداریم من پسرم ۶ سالش ...

من کلا یه خواهر داشتم ک ۸سال از خودم کوچیکتر بود

خیلی تنها بودم، تو بازی‌هام با خواهر برادر خیالیم بازی میکردم،

نوجوون ک شدم دوست داشتم یه داداش غیرتی داشته باشم😞

یا به خواهر ک باخودم دوقلو باشیم

همون موقع همش ب خودم میگفتم بچه باید زیاد بیارم،

و تا سالی ک دانشجو شدم، ب مامانم میگفتم توروخدا یه بچه دیگه ببار

الان الحمدلله سومی رو باردارم

ولی تصمیم دارم بازم باردار بشم

البته همه سزارین، تحقیق کردم و مشورت با چندتا دکتر، 

گفتن تا وقتی چسبندگی رحم نگیری میشه بازم سزارین بشی، 

دکترم میگه یه بیمارش ۶ بار پشت هم سزارین شده

البته اینم بگم از لحاظ اقتصادی شرایط عالی نداریم مستاجر تو خونه مادرشوهر، حدود ۵۰ متره

و سختی‌های زیاد خودشو داره مخصوصا تو بحث تربیتی

اگر از اینجا بلند بشیم باید بریم مستاجری، ماهی دو سه تومن کرایه...😔😔😔

خداروشکر چندماه پیش تونستیم یه پراید بخریم 😍😍

حقوق شوهرم هم بالا نیست و کلی قسط داریم، 

چون شوهرم دوسال پیش وام گرفت، گذاشت تو بورس، بعد ضرر کردیم و پولمون سوخت

هنوز داریم قسط میدیم

ولی خداروشکر میگذرونیم

بچه خرج داره، درسته....

ولی خب یه ذره از خرجهای زندگیمون کم کردیم

ما گوشت کم میخوریم، بجاش بیشتر حبوبات استفاده میکنم

آجیل و تنقلات هم بیشتز نخودچی، کشمش، بادوم سنگی ک تو طب سنتی اسلامی خیلی روش تاکید میشه

نه پسته و بادوم هندی و .... ک گرونه

منم سختی‌های خودمو دارم، ولی توقعاتمو آوردم پایین ک بتونم با زندگیم سازش کنم و نجنگم

2706