2726
عنوان

پسرم ۴ سالشه وحشتناک بن تن میبینه ....کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 1367 بازدید | 50 پست

پسرمنم ازصبح تاشب داره باب اسفنجی میبینه 😣حالم دیگه ارباب اسفنجی داره بهم میخوره .نمیشه چیزیم بهشون گفت .بچه هستن عادیه

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگه بشه کنترل کرد عالیه .... .

گوشیو زمان دار کن ب وقتش خاموش شه یا تلوزیون  رو

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
2728
حتی گریه ام کنه نزار ، بعدا که بزرگ شد وحشی میشه نمیتونی  جمع اش کنی بدتر ، ا همسن  الان ج ...

بن تن کارتون وحشیانه ای نیس که وحشی بشه😐

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

وای دختر من ۵ سالشه پدر منو در آورده از بس باب اسفنجی میبینه خودمو میکشم میگم بیا بازی کنیم انواع بازی براش میارم هر کاری میکنم سرگرمش کنم ۵ دقیقه است باز میره سراغ باب اسفنجی 

پسرمنم ازصبح تاشب داره باب اسفنجی میبینه 😣حالم دیگه ارباب اسفنجی داره بهم میخوره .نمیشه چیزیم بهشون ...

اره این یه مدت باب میدید دیگه خسته شد رفت سراغ بن تن یه نصیحت اصلا واسش خشن نذار

..............

واقعا مادر خیلی خجالت می‌کشه پسر بچه توی یه مهمونی کارهای اینطوری انجام بده

پسردایی من اینطوری بود از در میومد یه کارهایی می‌کرد ک همه خجالت زده میشدیم، البته تو مهمونی منظورمه،

داد میزد وقتی وارد می‌شد

توروخدا نذارید

اصلا گوشی ندید یه مدت

از یه ماه دیگه هوا بهتر میشه، یه وقتایی بیرون ببریدش، خرید، پارک و ...

اگر تک فرزند کم کم برای بعدی دست بکار بشید

براش کتاب بخونید، لگو بخورید بازی کنه

حتی گریه ام کنه نزار ، بعدا که بزرگ شد وحشی میشه نمیتونی  جمع اش کنی بدتر ، ا همسن  الان ج ...

خواهشاگل دخترتاوقتی مادرنشدی درمورداینجورچیزاراهنمایی نکن

خشن شده یه سره اداشو در میاره .اصلا از نظر مغزی درگیرشه

موقتیه یه فیلم بهتر جایگزین کن اونو کم کم یادش میره 

اَكثِروا الدُّعاءَ بِتَعجِیل الفَرَجِ فَاِنَّ ذلِكَ فَرَجُكُم.برای تعجیل در ظهور من زیاد دعا کنید که خود فرج و نجات شما است. 🌼حضرت مهدی عج🌼
اره این یه مدت باب میدید دیگه خسته شد رفت سراغ بن تن یه نصیحت اصلا واسش خشن نذار

بن تن خیلیم خشن نیستا .پسرمنم بعضی موقع هامیبینه .خشن اونیه که مدام درحال زدوخوردوکشت وکشتارباشه

2706