2737
2739
عنوان

تعبیر خواب...میشه بیاید ممنون گلا

89 بازدید | 8 پست

یکساله اقدامم مرتب خواب های مختلف میبینم این بار دومه خواب عروسک میبینم نزدیک صبح خواب دیدم یکی از اشناها حاملس کادو بهش عروسک دادم تعبیرش چبه

♥️میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستید یکساله منتظرم😢😢😢🙏

بزن تو گوگل 

ی وقتا جواب میدع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ممکنه خودت حامله بشی 

چون خواب زل حامله نشونه خبر خیره 

خدایا خودت برام معجزه کن ...فقط تو میتونی معجزه کنی ...💜 گاهی وقتا... باید دستتو بزاری رو قلبت و بگی... میدونم سخته ولی... تحمل کن.....💔🖇 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چون زیاد به این موضوع فکر میکنی خوابشو هم میبینی

دقیقااا منم خیلی خواب زن حامله میبینم 

خدایا خودت برام معجزه کن ...فقط تو میتونی معجزه کنی ...💜 گاهی وقتا... باید دستتو بزاری رو قلبت و بگی... میدونم سخته ولی... تحمل کن.....💔🖇 
2738

بنده خدایی بودن میگفتن خواب رابطه ی عجیبی با روح درونت داره،پس خوابات دقیقا همون چیزی رو نشون میده که روحت باهاش عجین شده

از طرفی بعضی موقها خوابهامون طوری بی مورد که صبح تو بیداری عین اون یا صحبت خوابمون در موردش میشنویم یعد میگی عه من که خوابشو دیدم...

پس شما با فرکانس های مثبتی که میفرستی مثلا من حامله ام،اینطور روحت و مغزت باور میکنه و میشه.هیچ چیزی بعید نیست.

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40