2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی که درک میکنه همسرشو سعی میکنه جوو خونه رو غرق آرامش کنه تو هر شرایطی یه خوشی چه ناراحتی چه پیشرفت چه پسرفت پشت شوهرشه و دلگرمی میده بهش به نظر من درک کردن خیلی مهم تر از دوست داشتنه 

💜أحبَك نَفسك أولأ💜 ‌                          °|💜💍|°
2728

ازنظر من رفیق باش همدم باش پشت همسرت باش رازخونتوحتی به مامانت نگو خط قرمزهای همسرت بفهم  دربی پولی هواش داشته باش مردایه وقتایی مثل پسرکوچلوهای هستن

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

سلام  صبح بخیر  یک همسر خوب اول از همه خودشو دوست داره بعدش همسرشو ی همسر خوب اقتادار همسرش و حفظ میکنه چشم گفتن و اصرار نکردن  و احترام گذاشتن(ب موقعه) و انرژی داشتن و حمایت  کردن و‌... درک کردن و احترام ب خانواده ی خانم با سیاست جلو همسرش وباقی نفرات بد دهن نیست غیبت نمیکنه کلمات منفی ب کار نمیبره و ی لبخند همیشه داره و تو بحث هاب خاله زنکی و غیبت نمیره ب رشد شخصیتی  خودش  میپردازه  و زندگیش و سامان میده  اینجوری  هم داری زندگی خودتو حفظ میکنی هم اقتدار  و مردونگی همسرت رو....

<السلام على الذین یعتبرون قلوب الإنسان ودیعة من الله >سلام بر کسانی که قلب انسان ها را امانت الهی می‌دانند💚

خوب بستگی ب ملاک ادما دار

کتاب مرا در اغوش بگیر کمک کنندس

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738

خانمی که ولخرج باشه به خودش برسه و فقط فکر قر و فر باشه همسر خوبیه وگرنه هرچی هم از خودگذشتگی کنی محبت کنی نخوری نپوشی از شوهرت نخای قدرتو نمیدونن. 

من از خودگذشتگی میکنم شوهرم پولاش اضاف میاد بجا پس انداز میده به دوستاش الان سه هفته از وقت دکترم گذشته منو نمیبره لزبس فداکاری کردم فراموش شدم و نیازهام شده خرج اضافی. این بچه تو شکمم پاسوز من شده بیچاره

💚 صلوات برای سلامتی نی نیم❤ الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
نه مشکل اینجاست همسر خوب تو سایت نداریم که بیان بهت یاد بدن چیکارا میکنن

😑 چراا قضاوت میکنی😂

<السلام على الذین یعتبرون قلوب الإنسان ودیعة من الله >سلام بر کسانی که قلب انسان ها را امانت الهی می‌دانند💚
خانمی که ولخرج باشه به خودش برسه و فقط فکر قر و فر باشه همسر خوبیه وگرنه هرچی هم از خودگذشتگی کنی مح ...

خوبه که متوجه شدی هنوزم دیرنیست

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2706