2737
2734
عنوان

اعصابم خیلی خیلی خورده

114 بازدید | 12 پست

آقا من یه دوستی دارم. ۲۴ سالشه آقا این سر منو خورد از تمام بدبختی هاش میگه بهم . همش درداش رو میگه بهم 

حالا  اصلا از خوبی های زندگیش بهم نمیگه کلی هم دروغ. 

مثلا یه بار بهم گفت خواهرم حامله هست  بعد دیدیم تا وارد جت بشم پاک کرد  من گفتم به سلامتی خاله شدی 

گفت نه اصلا.  الان بعد چند مدت اومد میگه بهم که خواهرم حامله هست چون چشم می زنند گفتیم نگیم 

حالا جالبه  من نه خواهرش رو دیدم هم همشهری ما هست نه هم استانی شهرشون تا شهر  اونا یک روز فاصله هست. 

۹

بعد انواع کلاس میره. همیش هم حسرت زندگی من رو میخوره میگه خوشبحالت که اینو داری و  حالا من هیچی هم ندارم ها . واقعا که چرا این جوری هستن. من همیشه درد دل میکردم باهاش ولی چند مدت هست که متوجه شدم همش غصه میگه بهم. همش گریه همش افسردگی 

۹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂

اشکال نداره بزار بگه

شاید کسیو نداره باهاش حرف بزنه

زندگی دشوار ترین امتحان است.بسیاری از مردم مردود میشوند چون سعی میکنند از روی دست هم بنویسند غافل از اینکه سوالات موجود در برگه ی هر کسی فرق میکند 
2728
بعد انواع کلاس میره. همیش هم حسرت زندگی من رو میخوره میگه خوشبحالت که اینو داری و  حالا من هیچی ...

ووی دختر خاله ی منه من که رابطمو کم کردم حس میکردم افسرده و نا امید شدم 

2738
ووی دختر خاله ی منه من که رابطمو کم کردم حس میکردم افسرده و نا امید شدم 

خدا این افراد سر کسی نیاره من یه بار عکس یه پسر رو فرستادم بهش گفتم اگه خواستگاریت بیاد چی کار میکنی. 

به شوخی ها 

حالا این اومده برای من میگیه بمیری. 

۹
کم کم باش کات کن به حرفاش با بی میلی گوش بده که بفهمه تمایلی نداری به شنیدن حرفاش باش همدردی نکن آدم ...

عزیپ همیشه هم درد میکردم ولی این آدم میخواد بد ترین ها برا منم اتفاق بیوفته دیگه شناختم. خیلی دلم تیر کشیده 

بهم میگه به کسی نگفتیم که چشمش نزن  حالا  من تو عمرم ندیدمش

۹
خدا این افراد سر کسی نیاره من یه بار عکس یه پسر رو فرستادم بهش گفتم اگه خواستگاریت بیاد چی کار میکنی ...

😐😂

ولی کات کن جدی چون اینجور آدمو خودشونو جلو میبرن تو رو افسرده یهو میبینی هزار بار از تو موفق تر شده ولی تو بخاطر حرفای اون گیر کردی