2737
2734
عنوان

بنظرتون چرا دو نفر که دکترن از هم طلاق میگیرن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 639 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

توی دکترا بازیگرا و اینا طلاق زیاده کلا

اولا تو دانشگاه فشار زیادی رو دکترا هسته

دوما ۲ تا دکتر طبیعتا آگاهی ازدواجشون بیشتره نسبت ب بقیه زوجا و تجربه و ... براشون راحت تره از هم جدا شن

اصولا دکترا ی غرور دارن که ممکنه تو زندگی ب مشکل بر بخورن

حالا هر دلیلی ممکنه داشته باشه‌...یکی تعریف میکرد میگف ۲ تا زوج اومدن از هم طلاق بگیرن با اینکه همو دوست داشتن و ب شدت هوای همو داشتن ولی میگفتن با این حال ب هم آسیب میرسونن

چه ربطی به پزشک بودنشون داره؟دوتاپزشک هم میتونن باهم تفاهم نداشته باشن یا یکیشون خیانت کنه یا اخلاقای عجیب غریب داشته باشه که باعث آزار طرف مقابلشون بشه و کلی ازین دلایل....همه چیز که پول و شغل نیست

اخلاق

تفاهم

همه چی که پول نیس

گاهی مثلاً طرف به تمیزیش اهمیت میده ولی طرفش نه و نمیتونه تحمل کنه جدا میشه

دیدم که میگم

جاری دخترخالم وسواس داشت ولی نه اونجوری مثلاً حساس بود

بخاطر اینکه شوهرش دیر به دیر حموم میرفت و مسواک نمیزد جدا شد

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
2738

معمولا پزشک ها با هم کنار نمیان بخاطر درگیری کاری اختلاف پیدا میکنن شغل سختی دارن اما چرا تو ایران همه گیر میدن به این قشر و توهین میکنن یکسره بنظرم ماها حسودیم مشکل مون این هست چشم نداریم ببینیم یک نفر درس خونده به جایی رسیده و موفق هست 

الآن من و شوهرم هر دو باسوادیم،اون فوق لیسانس و من لیسانس،درسته دکتر نیستیم ولی خب خیر سرمون درس خوندیم و داریم به بچه‌های مردم درس می دیم،الآن آقا ۱۰ روزه که باهام حرف نمی زنه ،شاید باورتون نشه هیچ اتفاقی هم نیفتاده،نه دعوایی،نه بحثی،هر دو ماه یه بار یه دعوایی ،بحثی می کنه تا ۲ هفته باهام حرف نمی زنه ولی این دفعه هیچی نشده،تو بیرون انقدر حرف های قشنگ می زنه همه فکر می کنن امام هست ،دلم خونه از دستش،همه فکر می کنن من خوشبختم ،حتی مادر و خواهرم،هیچ کس از دلم خبر نداره

چه ربطیییییی داره

روانشناس پولدارم داریم وقتی طرفش آدم نیست و سلامت روانش در خطره جدا میشه 

مگر اینکه درکتون از زندگی فقط از بعد مشکل مالی باشه و از دید خودت داری همه رو بررسی میکنی 

شاید شما اطراقت بیشتر اینو دیدی 

آدما متفاوتن

2706