2726
عنوان

پیام این سکانس چیه به نظرتون؟؟

232 بازدید | 13 پست

این 2 سکانس بخشی از یه کلیپ ویدئو هست که دختره داره راه میره بعد پاش میخوره می افته و بلند میشه که عکس هاشو میذارم. منتها وقتی بلند میشه اون اقایونی که قبلا داشتن عکس میگرفتن، حالا گوشی رو مثل اسلحه به سمت این خانم گرفتن. 

خیلی اینو دیدم ولی متوجه نشدم. شما ایده ای براش دارین؟؟ چه مفهومی داره این سکانس؟؟ 

مشخصه تا سالمی و سرپااایی قابل احترامی همین ک زمین خوردی چ مااالی چ جااانی دیگه کسی چشم دیدنتو نداره

یعنی کلا میخوان به هر طریقی از صحنه خارجش کنن دیگه؟ اکی. 

ممنوون🙏🌹✌️👍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو جامعه کسی که بر خلاف عرف جامعه راهشو بره همینجوری خطرناک هسته...حالا کسی که ی بار درد کشیده دوبار درد کشیده ۳ بار درد کشیده و میخوره زمین بعد بلند میشه قطعا میتونه مشکل برا کسایی که مثل خودش نیستن ب وجود بیاره

چون فقط این دختر مونث هست و بقیه مذکر یا طرز لباس پوشیدنا فرق داره اینو میرسونه ک عقیده ش متفاوته

بحث میره سمت تکامل آخرش کسی که بخاطر سازگاری تکامل پیدا میکنه قطعا برای مشکلات بعدی تکامل دیگه ای پیدا میکنه

نم شایدم چرت میگم

تو جامعه کسی که بر خلاف عرف جامعه راهشو بره همینجوری خطرناک هسته...حالا کسی که ی بار درد کشیده دوبار ...

ممنونم از نظرتون🙂🙏🌹

اطرافیان منتظر یه لغزش از طرف ما هستن، تا چهره واقعی خودشونو نشون بدن، من اینطور برداشت کردم.

درسته

ممنون🌹✌️

چ جالب!ولی نظر من اینه ک احتمالا این اسلحه ها برمیگرده به همون جریانی که مثلا وقتی یکی بین مردم هسته و همونجا ی مشکلی براش پیش میاد،بجا اینکه کمکش کنن با فیلم و عکس به رگبار میبندن!نمیدونم البته این فقط برداشت من بود🚶🏻‍♀️😐😅

..el miedo es estúpido, arrepentirse también
چ جالب!ولی نظر من اینه ک احتمالا این اسلحه ها برمیگرده به همون جریانی که مثلا وقتی یکی بین مردم هسته ...

اینم برداشت جالبه🙂🥀

ممنون✌️