2737
2734

سیر 

عنبر

عسل

سفیکسیم

سیپرو

کلوتریمازول 

دالاوگسی 

فلوکونازول 

اینا سه دوره مصرف کردم فقط معدم داغون و باز بدتر گرفتم

همشم خشک میکنم خودمو و شلوار کلفت نمیپوشم شورت که اصلا

ولی تو پریودی میگیرم باز

راهی سراغ دارید که نجاتم بده حالا ۶ساله مداوم دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به دارو مقاوم شدی نخور

بعد از رابطه حتما واژینال مترونیدازول استفاده کن

انشالله دیگه نیاد سراغت

خدایا آرامشی به من بده تا آن آرامش را به هر جایی که میروم بگسترانم....😇😇😇برای آرامش همدیگر خدا را صدا کنیم😍😍😍
2731

عزیزم شوهرت هم باید بررسی بشه.ولی آب نمک علیه رو هم امتحان کن روزی سه بار خودت رو با آب نمک غلیظ بشور.بزار حدود ده پونزده ثانیه بمونه بعد آب بکش.

گفته بودی که چرا محو تماشای منی  **** وآنچنان مات که یکدم مژه برهم نزنی*** مژه برهم نزنم تا که زدستم نرود****ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی

سلام عزیزم 

صبحتون بخیر 

عزیزم لباس زیر که باید پوشید چون نپوشیدنش آلودگی بیشتری رو باعث میشه اما لباس زیرتون باید جنس نخ و سالم باشه و حتما با صابون طبیعی بدون عطر شسته بشه و اگه در آفتاب خشک بشه و بعد اتو بشه خیلی عالی هست اگه دوران پریود دوباره عفونت میگیرید شاید به خاطر نوار بهداشتیتون باشه شاید اگه برندشو عوض کنید مشکل حل بشه ولی در کل وقتی بدن زیاد دچار عفونت و قارچ میشه نشان از ضعف عمومی هم میتونه باشه باید مواد غذایی مفید و مغذی مصرف کنید و از استرس و فشار که سیستم ایمنیتونو تضعیف میکنه دوری کنید و استراحت و خواب کافی داشته باشید از آب ختمی خبازی خیس شده هم میتونید به صورت خوراکی استفاده کنید هر روز یک لیوان 

انشاا... که به زودی زود خوب خواهید شد 

یا حق🌻🌻🌻

پریودیات زود پدتو عوض کنخودتو خشک کن 

برا سالم بودن پسرم دعا کنین 🙏.اسم کاربریم اسمیه که دخترم روی خودشو داداشش گذاشته از تخیلاتش😅😅...برای سلامتی خانوادم و شادی روح مادرشوهرعزیزم صلوات بفرستین🙏🙏🙏🌹🌹🌹
2738
سلام عزیزم  صبحتون بخیر  عزیزم لباس زیر که باید پوشید چون نپوشیدنش آلودگی بیشتری رو باعث ...

ببخش این عکسو فرستادم🙏

دقیقا تو ناحیه کلیتوریس خیلی ترشحات سفید و چرب که هربار میرم دستشویی دارم حالا اگه سه ساعت نرم دستشویی .جمع میشه چرکی رنگ میشه 

میگم شاید این ترشح باعث میشه وارد واژن میشه وهی عفونت ایجاد میکنه

بازم ببخش این عکسو فرستادم

ببخش این عکسو فرستادم🙏 دقیقا تو ناحیه کلیتوریس خیلی ترشحات سفید و چرب که هربار میرم دستشویی دار ...

خواهش میکنم عزیزم 

عزیزم هر روز اون ناحیه رو با صابون طبیعی بدون عطر( مثل صابون شغاری البته از جای مطمئن تهیه شده باشه) بشورید و بعد با دستمال تمیز خشک کنید 

انشاا... که هر چه زودتر مشکلتون حل بشه

یا حق🌻🌻🌻