2737
2734
عنوان

من با این مادر شوهر چی کار کنم؟

1122 بازدید | 65 پست

سلام دوستان ، مادر شوهر من واقعا حرکات بدی داره و واقعا عجیب غریبه 

در سن ۴۵ سالگی در حالی که من ۳ سال بود عروسیشون بودم و خانه خودم باردار شد و واقعا توی اون شرایط حالم بد بود از اینکه شرایط بارداریشو توضیح میداد بعدشم با اینکه توی آن تی گفتن بچه مشکل داره و دان هست به دنیا آوردش و بعضی مواقع میاد خونه ما میخوابونه  و میره روضه😐

یا الان فرزند توی عقد داره، خونه بازسازی میکنن با جیب خالیییییی طلا میفروشن وام میگیرن تا بتونن هزینه ها رو جور کنن.

اصلا به بچه هاش نمیرسه یه بار من از دست این زن یه ترشی مربایی ندیدم در ست کنه بده دست بچه هاش فقط دلش میخواد بره بگرده. 

اصلا آشپزی خوبی نداره خانه داری صفر همش بچه هاش ناله میکنن از دست کار هاش و همین طور شوهرش ولی به کسی کاری نداره کار خودشو میکنه.

چند وقت پیش اومده خونه ما و میگه من از اون ترشی خوشم اومده داری بده ببرم🙄

منم دادم برد ، ترشی چیزی نیست عملش زشتهههه

واقعا حالم با خانواده همسرم خوب نیست خوشم نمیاد ازشون ، حالم بد میشه میبینمشون همه کار میکنم ، بی محلی و.... که خونه ام نیان ولی اصلا پر رو تر از این حرفان 

لطفا راهنمایی کنید چجوری با این خانواده کنار بیام ، با همسرم مشکلی ندارم ولی با خانواده عجیییییب نه

واقعا بچه سندرم دان شد

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به نظرم خیلی عجیب نبستن 

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔
آره

اخه چه مادر بی فکری بمیرم واسه بچه 

2738

منم مشکل شما رو دارم البته خانواده ی خیلی خوب و مودبی هستن اما چن تا رفتار زشت دارن که واقعا برای منکه طبقه پایین شون زندگی میکنم مزاحمت محسوب میشه منم تعارفی نه رو که بهشون بگم نه ادم صبوری ام که تحمل کنم خودخوری میکنم

والا من عجیب بودنی درش ندیدم شما خیلی فکر میکنی همه باید با ضوابط و مقررات شما زندگی کنن

خب باردار شده دیگ باید چکار میکرد؟ چون خوشتون نمیاد باردار بشه باید بچشو میکشت؟ شما عجیب غریب تری والا

ضمنا الان دیگ خیلی تعداد کمین که تو خونه ترشی مربا بندازن ملت غذاشونو حاضری میخرن شما دنبال ترشی مربای خونگی ای؟!!!

نظر شوهرت چیه؟اگه بتونی محل سکونتت رو ازشون دور کنی بهتره.مثلا یه شهر دیگه.که مزاحمتون نشن

میان چند شب میمونن، با هم توی یه ساختمان زندگی میکنیم، من ۴ سال اول پدرم بهمون خونه داد چون خیلی بی خیالن گفتم بزار به اونا هم یه زحمت بدم اومدم خونه اونا میشینم

2706