2726
عنوان

باشد که زندگی من عبرتی باشد برای همنوعانم

| مشاهده متن کامل بحث + 12258 بازدید | 176 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

با اینکه این بنده خدا ارشیتکت هم جذاب بود هم مهندس ولی  
  تو گزینه های من جانداشت 

علت برا این بود ایشون فارغ التحصیل دانشگاه آزاد و من سراسری کسر شأن من بود خلاصه کلام این آقا هی زل زد و من انگار نه انگار. جایی هم کار میکرد نیمه دولتی بود حراست داشت اصلا بیست سال پیش نمیشد پیشنهاد مستقیم داد تا اینکه فهمیدم از حرفهایی که این دوتا پسر میزند این آقا رفته به یکی از همکارهای خانم گفته که ایشون به من بگه

آنرا که منم چاره، بیچاره نخواهد شد.

این خانم همکار من هم اصلا به من هیچی راجع به این مهندس بخت برگشته نگفت و این بنده خدا هی تو اتاق به در می‌گفت که دیوار بشنوه و منم خودمو زده بودم .
البته خانم همکارم یکی دوبار حرفو پیش کشوند به این آقا ولی انگار فهمید که من انگار نه انگار علاقه ای نیست دیگه پیشنهاد هم نداد.
دو سال من اونجا کار کردم تا اینکه تهران رفتم فوق لیسانس حالا فکر نکنید کنکور دادم نه چون سواد دانشگاهیم پایین بود. اون موقع کم کم رسم میشد که دانشگاههای معروف تهران هم بدون کنکور پذیرش بگیرند البته هزینه زیاد بود و زد من انتخاب شدم و سر از تهران و یه دانشگاه خوب دراوردم

با اینکه این بنده خدا ارشیتکت هم جذاب بود هم مهندس ولی     تو گزینه های من جانداشت  ...

این قسمتش اصلا جالب نبود من دانشگاه سراسری بودم و ایشون ازاد کسر شان تعجب کردم از این مدل لفظ🤷‍♀️

شده بود بیست و پنج سالم و به دختر مغرور.
باز شدم همون دختر خر خون دورام دبیرستان و با نمره‌ای عالی فارغ التحصیل شدم کم کم سنم رسید به بیست و هفت و از اونجایی که یه خواهر کوچیکتر از خودم داشتم و مامانم اینا میخواستند اول من ازدواج کنم هی مامانم می‌گفت چرا عرضه نداری این همه گاگول برا خودشون تو دانشگاه شوهر پیدا میکنند ولی تو دریغ از یه پیشنهاد. خیر سرت رفتی پایتخت و دانشکده فنی که پر پسره

این قسمتش اصلا جالب نبود من دانشگاه سراسری بودم و ایشون ازاد کسر شان تعجب کردم از این مدل لفظ🤷‍♀️

افکار اون موقعمو میگم دلیل نیست که درست باشه

2706