2737
2734

قرصا از جنس هورمونیه دیگه   .... پریود رو تنظیم میکنن برای دفع کیست خوبه ... ولی اگر طولانی مدت استفاده بشه باعث  خشکی رحم و نازایی میشه اینطور که میگن .... کاندوم بهترین روش جلوگیریه ...البته کاندوم جنس خوب از داروخونه بخری 

صدای باران زیباترین ترانه ی خداست....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
kedex کدکس اسمشه منظورم اینه سولاخ مولاخ نیستن جنس کاندومایی که بهداشت میده خیلی بده 

بهداشت شما چه با کلاسه مال ما قطره آ.د ام به بچه نمیدن میگن خودتون بخرید ما نداریم😐

تیکر یکسالگی دخترکوچولوم💜💜دخترم روشنی نور دوچشمان منی بهترین هدیه از جانب یزدان منی نمیرود از سرم نگاه زیبای تو تو بهترین هدیه ی دنیای منی فرنیای من پرنسس قشنگم مامان عاشقته ❤❤خدایا مرسی که یه پسر کوچولو ناز بهم هدیه داد ۱۴۰۱/۱/۱۱ پسر کوچولو من از قلبم متولد شد💙خدا جونم قول میدم از امانتی هات به خوبی مراقبت کنم. خانمای عزیزی که امضامو میخونین میشه یه صلوات برا سلامتی دخترم و پسرم دوتا خواهرام و شادی روح مامانم بفرستین 
بهداشت کاندی میده؟ 😳

بله میده اگر روش پیشگیریت کاندوم باشه برو بگیر ازشون ... یک بسته کامل میده ولی خیلیا با کاندومای بهداشت باردار شدنا گفته باشم  دولایه باید ازشون استفاده کنی

2738
قرصا از جنس هورمونیه دیگه   .... پریود رو تنظیم میکنن برای دفع کیست خوبه ... ولی اگر طولانی مدت ...

خواهرم بچه ش حاصل ک .....هست

عمه جونم دلم برات تنگ شد چقد زود رفتی پیش خدا روزی نیست که یادت نباشم 
بله میده اگر روش پیشگیریت کاندوم باشه برو بگیر ازشون ... یک بسته کامل میده ولی خیلیا با کاندومای بهد ...

دولایه؟ خون مردگی نمیکنه؟ 

ما پنج ساله به امید بچه پیشگیری نکردیم نشده. 

گاهی موارد خاص استفاده میکنیم ازش

بله میده اگر روش پیشگیریت کاندوم باشه برو بگیر ازشون ... یک بسته کامل میده ولی خیلیا با کاندومای بهد ...

شنیدم دیگه نمیدن

عمه جونم دلم برات تنگ شد چقد زود رفتی پیش خدا روزی نیست که یادت نباشم 
بهداشت شما چه با کلاسه مال ما قطره آ.د ام به بچه نمیدن میگن خودتون بخرید ما نداریم😐

والا من چند باری گرفتم وقتی اوردم خونه شوهرم بادشون کرد باهاشون بادکنک بازی کردیم    تازه چنتاشونم سوراخ بود ... دیگ بعد اون شوهرم از داروخونه میخره

والا من چند باری گرفتم وقتی اوردم خونه شوهرم بادشون کرد باهاشون بادکنک بازی کردیم   &nbs ...

من جلو گیری نمیکنم اصلا چون بچه اولم و یک سالو ۲ ماه طول کشید با اینکه سنمم زیاد نبود الان جلوگیری نمیکنم با اینکه دخترم سه ماهشه خودمم۲۰ سالمه اما قرصامو نمیخورم به شوهرم الکی میگم خوردم میترسم دیگه حامله نشم چون سن شوهرمم داره میره بالا ۳۱ سالشه 

تیکر یکسالگی دخترکوچولوم💜💜دخترم روشنی نور دوچشمان منی بهترین هدیه از جانب یزدان منی نمیرود از سرم نگاه زیبای تو تو بهترین هدیه ی دنیای منی فرنیای من پرنسس قشنگم مامان عاشقته ❤❤خدایا مرسی که یه پسر کوچولو ناز بهم هدیه داد ۱۴۰۱/۱/۱۱ پسر کوچولو من از قلبم متولد شد💙خدا جونم قول میدم از امانتی هات به خوبی مراقبت کنم. خانمای عزیزی که امضامو میخونین میشه یه صلوات برا سلامتی دخترم و پسرم دوتا خواهرام و شادی روح مامانم بفرستین 

[QUOTE=222937305]خواهرم بچه ش حاصل ک .....هست[/QUمعذرت میخوام رک میگما  بدون سانسور ...خیلیا کاندوم رو آخر کاری میزارن موقعی که دیگه قراره به انزال برسن ... درصورتی که کاندوم از اول رابطه باشه چون ممکنه با پیشلب هم بارداری پیش بیاد ...آقایون هم که ماشالله خبر ندارن این پیشاب کی میاد و کجا میره  

2706