2737
2734
عنوان

وای این چی بود دیدم سر صبحی😧

| مشاهده متن کامل بحث + 1511 بازدید | 89 پست
ناراحته که کیکش خوش رنگ نبود😀 منم قبلش گفته بودم درس دارم ولی اصرار کرد آماده کنم دیگه حقش بود😀 ...

حقته 😑منم تازه الان دلم میخواد دو تا چیز بهت بگم همسایه آخه؟؟؟تازه پولم نگیری غرم بزنه؟؟بیام برات؟؟ 

یه ذره پوست کلفت باش بهش فکر نکن به موضوع کار خودتون فکر کن

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستم مشاورس  استاد ی تحقیق در مورد روابط جنسی زن و شوهر داده بود بهش بعد چنان با اعتماد بنفس ...

آقا آخه طبیعت زندگی انسانه نمیشه سانسورش کرد بعد انتظار پیشرفت داشت من روانشناسی میخونم تا حالا چند بار سوالای جنسی پرسیدم چند نفر معترض شدن ولی من اصلا برام مهم نبود عوضش استاد و چند تا همکلاسی دیگه گفتن نه خیلی هم سوالات درست و به جایی پرسیدی و خیلی بحث خوب و مفیدی باز شد

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
عزیزم عادی باش این کارا چیه دوست من آزمایشگاه میخونه  میگفت یبار استادمون نفری ی لیوان داده د ...

قبول دارم حرفتونو ولی اصلا اون عکسا قابل بالا آوردن نیستن تو جمع....خیلییییی افتضاحن...کلا لخت و انواع پوزیشن و...اصلا من قبلا همچین عکسایی ندیده بودم سر صبحی هنگ کردم 😰

2728
آقا آخه طبیعت زندگی انسانه نمیشه سانسورش کرد بعد انتظار پیشرفت داشت من روانشناسی میخونم تا حالا چند ...

چه خوب😍 شما مشخصه تو حیطه کاریتون شناخت و درک و سواد دارید...امیدوارم خیلیییی موفق باشید تو کارتون🌹😘

نه بابا اصلا منظورم این نیست که قصد و غرضی داره و میخواد اذیت کنه یا چی...نه اصلا...کاملا بحث علمی ه ...

خواهش میکنم عزیزم آره اصلا ضعف نشون نده کاملا مسلط برخورد کن چون میگی درس شما اصلا به اون عکسا مربوط نیست بنابراین حق اعتراض هم داری خیلی جدی برو جلو و اگر چیزی دیدی بگو من برای کار خودمون اینجام و میخوام زودتر به نتیجه برسیم 

میتونی همون اول کار بگی که من امروز میخوام زود برم تا جایی که ممکنه کارمونو سریع پیش ببریم

حقته 😑منم تازه الان دلم میخواد دو تا چیز بهت بگم همسایه آخه؟؟؟تازه پولم نگیری غرم بزنه؟؟بیام برات؟؟ ...

😂😂 آخه این همسایه های ما زیاد باهامون صمیمی هستن...مامانم باهاشون هر هفته دورهمی میگیرن...زیاد هم میرن خونه همدیگه...برا همین یه ذره پررو شدن دیگه چاره ای نداریم😀 عوضش مامانم باهاشون حالش خوبه و چون بیماری تنفسی و قلبی هم داره تو این دورهمی ها حالش بهتر میشه روحیه میگیره...برا همین سعی میکنم برا همسایه هامون کم نذارم که همیشه باهم خوب باشیم...ولی دیگه ایندفعه خیلی بد شد😄

خواهش میکنم عزیزم آره اصلا ضعف نشون نده کاملا مسلط برخورد کن چون میگی درس شما اصلا به اون عکسا مربوط ...

دقیقا🙏🙌 همینطوری برخورد میکنم و اولش هم میگم که زود باید برم...ممنونم خیلی کمکم کردی عزیزم ممنوووووون

2738
چه خوب😍 شما مشخصه تو حیطه کاریتون شناخت و درک و سواد دارید...امیدوارم خیلیییی موفق باشید تو کارتون ...

شما مشخصه خیلی به من لطف داری 😍ممنونم عزیزم همچنین

آقا آخه طبیعت زندگی انسانه نمیشه سانسورش کرد بعد انتظار پیشرفت داشت من روانشناسی میخونم تا حالا چند ...

دقیقا

جامعه امروزی هم پر این چیزاس.ولی خب بعضیا معذبن مخصوصا همونجور ک گفتم اقایون بخان کرم بریزن

ولی بقول شما چیزی نیس ک باعث خجالت شه طبیعت زندگی

دوستم مشاورس  استاد ی تحقیق در مورد روابط جنسی زن و شوهر داده بود بهش بعد چنان با اعتماد بنفس ...

چه خوب...البته صحبت علمی در مورد این مسائل اونم وقتی که رشته تحصیلیت ایجاب میکنه فکر کنم خیلی راحتتر باشه...تا اینکه یه مشت عکس مستهجن بذارن جلوت😰😰 درحالیکه ربطی هم به کار ما نداره...قراره روی بچه ها فقط تحقیق انجام بدیم..البته منم دیگه تصمیم گرفتم به روی خودم نیارم برم کارمو انجام بدم برگردم😌

چه خوب...البته صحبت علمی در مورد این مسائل اونم وقتی که رشته تحصیلیت ایجاب میکنه فکر کنم خیلی راحتتر ...

اره واقعا درکت میکنم من جات بودم خندم میگرف😂 موفق باشی بعد بیا نتیجه رو بگو و مام تگ کن😂

2706