2726

بچه هاااا ساعت ۹ امتحان حضوری تاریخ معاصر داریم هیچیییییی بلد نیستم کلی خوندم و ی سری هاشم نرسیدم بخونم هیچیییی هم از اونایی که خوندم یاد نگرفتم چیکار کنم بنظرتون نرم ؟؟؟؟ 😭😭😭

مثلا امروز نرم به جاش دو روز دیگه که ی امتحان دیگه دارم با اون برم بدمش ؟؟؟ یا اینکه نه ی وقت معلم شاید خودش اومد کمک کنه چیکااررر کنم خیلیییی افتضاحه گند میزنم کلیییی خوابم میاد نخوابیدم هیچی هم بلد نیستم 😭😭 چیکار کنم برم یا نرم بذارم بعد برم ؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یعنی ایقد مدرسه و دانشگاه الکی شده که هروقت شاگرد بخواد میتونه امتحانی که نرفته بده رو بده؟

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..
2728
یعنی ایقد مدرسه و دانشگاه الکی شده که هروقت شاگرد بخواد میتونه امتحانی که نرفته بده رو بده؟

حرف بیخود نزن میتونی بگی مثلا مریض بودم یا یچی بعد این امتحان رو با امتحان بعدیت تو یروز میگیرن چندتا از دانش آموزا اینکارو کرده بودن و ازشون گرفتن

ما مدرسمون گفته بلد نیستین نیاین ، غیبت بخورین بهتره تا صفر رد بشه 

نه غیبت نمیزنن با امتحان بعدیت که دو روز بعدشه یجا میگیرن 

الان بنظرت چیکار کنم برم یا نه ؟؟؟ 

نرم بشینم بخونم دو روز بعدش با امتحان بعدیم بدم که نمرم بهتر بشه یا الان برم یوقت معلم یا بچه ها برسونن بهم جوابو کدومش برم یا نرم ؟

نه غیبت نمیزنن با امتحان بعدیت که دو روز بعدشه یجا میگیرن  الان بنظرت چیکار کنم برم یا نه ؟ ...

امتحان بعدیت چیه ؟ 

زودی جواب بده باید برم امتحان 

شاید عاشقم بودیم اما از وابستگی بود :)!

نمیدونم شرایط مدرستون چجوریه

اما مدرسمون حتی اگه مریض باشی باید بری کلاس مریضا جداست اگرم اونقدر مریضی که نمیتونی بری باید بری ی نفرو میزارن حرف هاتو بنویسه🤦‍♀️

زندگی دشوار ترین امتحان است.بسیاری از مردم مردود میشوند چون سعی میکنند از روی دست هم بنویسند غافل از اینکه سوالات موجود در برگه ی هر کسی فرق میکند 
2706