2733
2734

دوستانی که در جریان هستن هیچ ،برای کسایی که در جریان نیستن، چند وقت پیش به سفارش معلم پسرم از خواهرم خواستم دو تا جامدادی عروسکی براشون ببافه اما موقع هزینه من تعارف زدم و ایشون هم پذیرفتند و خداحافظ کردن(تلفنی)دوباره تو پی وی شاد گفتم کیفیت صدا تو‌ن خوب نبود متوجه صحبت هاتون نشدم اینقدر هزینه کارتون شد و شماره کارت خواهرمم گذاشتم یک هفته گذشت و نخوند تا اینکه یه تحقیق پسرم داشت که براشون تو پی وی فرستادم بعد یک هفته پی وی شو نکاه کرد اما برای هزینه ای که گفته بودم عکس العملی نداشت 

حالا انروز تصمیم گرفتم این نامه رو براش بفرستم 

هزینه دو تا جامدادی ۱۵۰بوده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وقتی تعارف زدی و گفتی نمیخواد بدی و اونم پذیرفته و پیامت هم خونده جواب نداده یعنی دیگه حرفش رو نزن!

یا نباید تعارف میزدی یا الان نامه نگاری کار زشتیه

معلمه واسش عادی بوده چون اکثر والدین برای معلم بچشون پولی ازش نمیگیرن اگر مبلغش زیاد نباشه

❤همیشه لحظه آخر خدا نزدیکتر میشه❤
وقتی تعارف زدی و گفتی نمیخواد بدی و اونم پذیرفته و پیامت هم خونده جواب نداده یعنی دیگه حرفش رو نزن! ...

یعنی چی منکه هزینه نکردم به مس دیگه ای سفارش داده بعدشم کم هزینه نبوده که خودم پرداختش کنم

2738

تعارف اومد نیومد داره🤭نهایتش فک کن هدیه روز معلم دادی... با هم شمارشو بده خود خواهرت زنگ بزنه. اگه  معلم گله کرد بگو آخه شما جواب ندادین، خواهرم پیلم بود شماره تونو دادم. خودت رو خراب نکن. 

پیشرفت، یعنی رقصیدن با آهنگی که یک زمانی باهاش گریه کرده بودی🥰
2706