2733
2734

احساس میکنم آدم گنگ و مبهمی هستم و حتی تو خواسته هامم همین طورم

پیج اینستاگرامم هم گنگ و مبهمه و گمنام

حرفهام رو درست نمیتونم بیان کنم یه آن شاد و پر انرژی و یک آن غمگین 

احساس میکنم آدمهای شهر برام غریبن و روز بعد احساس میکنم همه برام آشنان

به نیروهای ماورا علاقه دارم

توی تنهاییام هم میتونم خودم رو سرگرم کنم 

قبلا خیلی معاشرتی بودم بطور ناگهانی همه رو گذاشتم کنار و ناپدید شدم از جلو چشماشون

خوشگلم و رفتارم چون درونیه و ناگهانیه از دید یسریا ترسناک بنظر میام .حسادت برانگیزم برای دخترای هم سنم و مهربونم

شخصیت عجیبی دارم و روز به روز عجیبتر میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم همینطورم جز اون قسمت زیبا و حسادت برانگیز  

نگران نباش,,دنیا پره از ما آدمای عجیب غریب,تنها نیستی!

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              

من توام یا تو منی

منم تو پیجم ی روز کیفم کوکه ی روز عررررر میزنم فالورام کلا هنگن💔💔💔😐😐😐😐😂

با اینکه داستان منو بد نوشتی🥲                              ولی تو هنوز خدای خوب منی🥹                                دلا بسوز ؛ که سوزِ تو کارها کند 😪🌴و دردی نهفته در دل...🌴 و من دوباره از ته دل میخندم...😅💔

همه راجب خودشون این نظرو دارن😃😃😃 نگران نباش کاملا عادی ایی

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد
2738
🤣🤣🤣چقدر باحالی

کجاش باحالیه عزیزم😂

با اینکه داستان منو بد نوشتی🥲                              ولی تو هنوز خدای خوب منی🥹                                دلا بسوز ؛ که سوزِ تو کارها کند 😪🌴و دردی نهفته در دل...🌴 و من دوباره از ته دل میخندم...😅💔
2706