2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ زیبا😍 انشاالله خوشبخت بشین چ حس خوبی منتقل کردی چ آشنایی بامزه و شیرینی کلی لذت بردم😅

ممنونم خوشگلم ولی درد دستم اصلا شیرین نبود خخخ اخه جالب بود یهو پرسید من مردم؟ منم مثل گیجا یهو نگاش کردم خندش گرفت خخ فدای تو شم من ایشالله شماهم خوشبخت شی نفسمممم من خودمم وقتی فکر میکنم به اون لحظم که مثل خر شرک نگاش کردم هم خجالت میکشم هم خندم میگیره خخ 

2731

خواهر شوهرم میگه خدا ازت بگذره خوبه میلاد پیشم بود وگرنه این منو کلا یادش رفت اخه راست میگه تا صبحش موند یهو دیدم شوهر خواهرش اومد گفت بچه بدنیا اومدا اقای دایی این یهو یادش افتاد قضیه چیه خخ انقدر خوشم اومد خواهرش اصلا نپرسید کیه گذاشت منم باهاش برم پیششون

خدا حکمت داره کاراش کاش می‌شد فقط یه لحظه امثال شماها استارتر چشم دلتون باز شه تا حکمت همه چیو بفهمین..... بعد مرگ شرمنده خدا میشین .هر چند گاهی اعمال و انتخاب‌های بد خودمونم هست..راجع بهش تحقیق کن  

باور کن من اصلا حواسم به کلمه خودکشی نبود😑فقط اون قسمت که گفت مردم و اون نگاهت رو تصور کردم کلی خند ...

همچنین خوشگلم خوشحالم که خوشت اومد عزیزدلمممم بوس رو لپت قشنگم ایشالله قسمت شما ایشالله همیشه شاد باشیو لبت خنده باشه نفسممم الهییییی امییننن

2738