2703
2553

سلام چیکار کنم 

راحت خوابم ببره 

کلافه شدم سه به بعد بیدار میشم 

کلی درگیری با خودم دارم تا خوابم ببره 

فایده نداره 

همیشه 12شب می‌خوابم  شام هم نمی‌خورم فقط میوه 

یه کم دیرتر بخواب،مثلا یک و نیم

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

فهمیدی به منم بگو بیخواب شدم بی اشتها شدم معده درد دارم حالم خوش نیست یه نوزاد دارم که باید بهش برسم اما نمیتونم شوهرمم داد میزنه سرم میگه چرا چیزی نمیخوری چرا نمیخوابی چرا اینطوری میکنی چرا عین یه آدم عادی زندگی نمیکنی ولی نمیفهمه خودمم نمیدونم چمه

تیکر یکسالگی دخترکوچولوم💜💜دخترم روشنی نور دوچشمان منی بهترین هدیه از جانب یزدان منی نمیرود از سرم نگاه زیبای تو تو بهترین هدیه ی دنیای منی فرنیای من پرنسس قشنگم مامان عاشقته ❤❤خدایا مرسی که یه پسر کوچولو ناز بهم هدیه داد ۱۴۰۱/۱/۱۱ پسر کوچولو من از قلبم متولد شد💙خدا جونم قول میدم از امانتی هات به خوبی مراقبت کنم. خانمای عزیزی که امضامو میخونین میشه یه صلوات برا سلامتی دخترم و پسرم دوتا خواهرام و شادی روح مامانم بفرستین 
2714

چقدر تو منیییی😖

فکر کنم من افرسرگی گرفتم 

بدم از جمع میاد همش خسته ام کلافه ام تو اتاق تاریک میشینن بی دلیل گریه میکنم 

شبا هم که هیچ دوازده می‌خوابم سه و چهارم و به خود بیدار میشم اصن یه وضعیه کسی سوالی چیزی بپرسه یه طوری با عصبانیت و داد زدن حرف میزنم طرف هنگ میکنه

اینا مگه علائم افسردگی نیست بچه ها؟

@گیسو_بلک    

زهرا تو هم اول اینطوری بودی

خسته د کل ولات!هه رفیقی هم ناریم وش بگوییم محتاج دعاتیم رفیق تا تیه دینه همه کفرچی عرق خورن.....😂⁦🤦

ببین بعضیا به شب علاقه دارن و مغزشون اجازه ی خوابو نمیده و فقط با تغییر سبک زندگی میشه راحت بود جای شبو روزو عوض میکنن

در اوج جوانی🙂متاهل😂تازه عروس😌تخصص تبدیل دوس پسر به شوهر😂دارای۵سال تجربه دوستی با عشقم( پسر عمم)و حالام در حال زندگی در کنارش😍روز عروسیمون ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ قشنگ ترین شب زندگیم🥺
درطول روز میخابی؟؟

نه یه فسقلی دارم 

مگه میزاره.   اصلا تو روز نمیتونم بخوابم 

میگم شب استراحت میکنم 

شب هم بیخوابی نمیزاره 

خیلی خسته میشم تو طول روز 

ولی شبها اذیتم سه به بعد 

دوست دارم بخوابم  ولی ن نمیشه

2706