2726
عنوان

نظرتون چیه

138 بازدید | 15 پست

سلام عشقا خوبین 

بچه ها یه سوال وقتی یه رابطه ای که دو طرف بعد بعد کلی رابطه و خودتون هم میدونین یکیشون یهو میگه دیگه از این به بعد خواهر برادر باشیم و در حد یه حال و احوال هر چند ماه یه دفعه حال همو بپرسیم اما همون طرف هر روز استوری های تیکه امیز تو واتساپ میذاره که معنی هاش اینه که خودت باعث شدی عوض شم و این حرفا یعنی به نظرتون هنوز تو فکر طرفه و دوسش داره؟؟ ممکنه رابطه برگرده؟؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

رابطه هایی که سرد میشن،بخصوص تو دوستی،خیلی کم پیش میاد برگرده به حالت قبل

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡

رابطه که تموم میشه همه راه های ارتباطی دو قطع کنید 

No friendship after relationship

بعد از رابطه هیچ دوستی ای معنی نداره 

به خودت احترام بگذار

چیزی که بالا میاریم رو که دیگه نمی‌خوریم

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
رابطه که تموم میشه همه راه های ارتباطی دو قطع کنید  No friendship after relationship بعد ا ...

دوست عزیزم من نصیحت نخاستم فداتشم گفتم هنوز طرف تو فکره یا نه با توجه به چیزایی که گفتم البته ببخشیدا رکم 

اخه قصه ما فرق داره زیاد اینجوری شده تا حالا 

🤷‍♀️

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
2706