2726
عنوان

نظرتون چیه

133 بازدید | 9 پست

سلام عشقا خوبین 

بچه ها یه سوال وقتی یه رابطه ای که دو طرف بعد بعد کلی رابطه و خودتون هم میدونین یکیشون یهو میگه دیگه از این به بعد خواهر برادر باشیم و در حد یه حال و احوال هر چند ماه یه دفعه حال همو بپرسیم اما همون طرف هر روز استوری های تیکه امیز تو واتساپ میذاره که معنی هاش اینه که خودت باعث شدی عوض شم و این حرفا یعنی به نظرتون هنوز تو فکر طرفه و دوسش داره؟؟ ممکنه رابطه برگرده؟؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چجوری اون کنارت گذاشت تو ام بزار طرف بعد زندگی مشترک چندین سالش جدا میشه شما نمیتونی رابطه ۶ سالته و ول کنی😑

تیکر یکسالگی دخترکوچولوم💜💜دخترم روشنی نور دوچشمان منی بهترین هدیه از جانب یزدان منی نمیرود از سرم نگاه زیبای تو تو بهترین هدیه ی دنیای منی فرنیای من پرنسس قشنگم مامان عاشقته ❤❤خدایا مرسی که یه پسر کوچولو ناز بهم هدیه داد ۱۴۰۱/۱/۱۱ پسر کوچولو من از قلبم متولد شد💙خدا جونم قول میدم از امانتی هات به خوبی مراقبت کنم. خانمای عزیزی که امضامو میخونین میشه یه صلوات برا سلامتی دخترم و پسرم دوتا خواهرام و شادی روح مامانم بفرستین 
چجوری اون کنارت گذاشت تو ام بزار طرف بعد زندگی مشترک چندین سالش جدا میشه شما نمیتونی رابطه ۶ سالته و ...

ادم با ادم فرق داره عزیزم.. مادر من میرم بیرون روزی شیش دفعه زنگ میزنه بهم دستم درد میگیره اون تب میکنه.. اما خالم دخترش رفت خارج واسه همیشه تا فرودگاه هم بدرقش نکرد و فقط زنگ زد خداحافظی کرد.. عواطف و احساسات ادما متفاوته من ادم بسیار عاطفی ای هستم