2737
2734
عنوان

سرویس قابلمه چه جنسی بگیرم

2393 بازدید | 81 پست

هووووف

نصف شبی بی خواب شدیم

هستید؟

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد

چدن 

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔
چدن 

سنگین نیستن؟

زود رنگ دورشون نمیپره؟

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شما هم به سوالم جواب میدی ؟؟؟؟ چرا بعد از غذا خوردن نفسم میگیره حس میکنم معده م میگبره نمی دونین از چیه ؟؟؟

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔

من مجردم ولی قطعا گرانیتی

قالب کیکشو گرفتم عالیه

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
بی شک استیل و یا فیسلر یا کرکماز  همه چی رو بهترینشو امتحان کردم و نتیجه نداد ولی  اینا ...

اینقدر گرون شده که نگو

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
سنگین نیستن؟ زود رنگ دورشون نمیپره؟

هم سنگینن هم رنگشون میپره اگه تفلون روش باشه میپره اگه نباشه نمیشه ماشین طرفشویی گداشت اگه مواد دیگه باشه رنگ میگیره با ادویه ها و لک میشه و نمیره حتی تو ماشین

خانم آقای دکتر
2738
بی شک استیل و یا فیسلر یا کرکماز  همه چی رو بهترینشو امتحان کردم و نتیجه نداد ولی  اینا ...

گرانیتی بخر ببین چی میبینی

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

مرسی

چقد گرونن‌ فیسلر‌ و الان سیرچ زدم‌

ببین تو این استیلا‌ برنجم‌ دم میکنی؟ خوب در میاد؟

اینقدر گرون شده که نگو مدتها هست می‌خوام یک سرویس استیل کرکماز بخرم

ارزش داره یبار واسه همیشه است. من ی سرویس دارم میخوام یکی دیگه بگیرم که قابلمه هام زیادتر باشن

خانم آقای دکتر
سنگین نیستن؟ زود رنگ دورشون نمیپره؟

من تازه گرفتم سنگین که هست ولی قابلمه بزرگش خیس موند لایه اش رفت نمی دونم تعمییر میشه یا نه ؟؟؟

شما هم به سوالم جواب میدی ؟؟؟؟ چرا بعد از غذا خوردن نفسم میگیره حس میکنم معده م میگبره نمی دونین از ...

نیم ساعت قبل غذا آب بخور

شما هم به سوالم جواب میدی ؟؟؟؟ چرا بعد از غذا خوردن نفسم میگیره حس میکنم معده م میگبره نمی دونین از ...

یه مدت قرص پنتوپرازول بخور ببین چطور میشی‌

ناشتا یه دونه

2706