2733
2739
عنوان

سوال امتحاان نهایی دوازدهم

| مشاهده متن کامل بحث + 320 بازدید | 23 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ریدم تو هر امتحانی که بخاطرش باید این وقت صبح درس بخونیم و استرس داشته باشیممممم

😂😂 من و نگا نموم سوال حل کن نمره قبولی میگری الکی نخون کتابو برو نمونه سوال حل کن قول میدم قبولی میگری از سال ۹۷ تا همین شهریور ۱۴۰۰ حل کن بخون هرچی بلد نبودی از تو سوالا بخون

وای من یاد یچیزی اوفتادم سال اخرم بود تازع کرونا اومده بعدش ، دوستم جلویی برگشت بم نگا کرد بهش برسونم  مراقبم بالا سرمون نبود ، رسوندم بهش بعد تا اومد برگرده مراقب اومد 😐 مراقب میگف تقلب کردید اون میگف ن ، منم هیچی نمیگفتم 😬 فقط نگا میکردمشون اونام بحث میکردن خدارحم کرد ادبیات بود خودشم یا فنون یکی از اینا 😶😶😶😶😶 خدایا شکرت 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

فک نکنم اسمتو گفته باشن وگرنه میگف ،   حتما دخترا رفتن گفتن مراقبمون عین خیالشون نیس دخترا تقلب میکردن 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
فک نکنم اسمتو گفته باشن وگرنه میگف ،   حتما دخترا رفتن گفتن مراقبمون عین خیالشون نیس دخترا تقلب ...

چه داستان ترسناکی واقعا استرس اون لحظه که مچتو گرفتن خیلی وحشتناکه 

آره مراقبه خیلی باهام جور بودش خودش کمک میکرد از رو برگم نگا میکرد به بقیه میرسوند میدونم اگه بچه گفتن اسممو به حرف بچه گوش نمیدن اگه مراقبه تایید بکنه بگه آره که فک نمیکنم چون خودش میرسوند یا اگه اسمم و گفت بود بهم نمیگفت این موضوع رو اصلا و اگر پام گیر بود صد در صد نمیذاشت امتحانای دیگه رو بدم

2738
چه داستان ترسناکی واقعا استرس اون لحظه که مچتو گرفتن خیلی وحشتناکه  آره مراقبه خیلی باهام جور ...

خیلی بد بود خیس عرق شدم گفتم فاتحه ام خونده شد رف ، اره اگ اسمتو گفته بودن مدیر میومد سراغت😕