2726
عنوان

سوال امتحاان نهایی دوازدهم

320 بازدید | 23 پست

سلام دوستان من برای خرداد  دوتا درس افتادم و دی ماه همین ماه رفتم امتحان دادمش سر جلسه من به بچه ها رسوندم برگمو نشونشون دادم مراقب اونجام پایه بود اجازه میدادش که برسونم برای امتحان بعدی که رفتم برگشت بهم گفت اونروز یکی از بچه ها رفته دفتر گفته که کمک کردم و تذکر گرفتم خوده مراقبه تذکر گرفته بود من نه من یادم رفت اونروز بپرسم از من اسمی برده شده یا نه به نظرتون ممکنه اگه اسممو گفته باشن برگه امتحانمو باطل کنن آخه هیچکسم هیچی بهم نگفت نه تذکر گرفتم نه هیچی ولی الان استرس دارم میگم نکنه یوقت دردسر بشه برام اگه میخواستن برگم و باطل کنن قبلش ازم سوال میکردن درسته؟

نگران نباش 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چ ادم بی شخصیتی بوده اونی ک گفته😐

آره بفهمم کیه کشتمش ولی الان خیلی استرس دارم به نطرتون ممکنه برگم باطل بشه چون من نه تذکر گرفتم نه هیچی تازه امتحان بعدیمم رفتم دادم 

ممنون خیلی استرس داشتم❤

خواهش میکنم خیالت راحت باشه ،فقط اگر درس دیگه ای رو هم باید بری اون حوزه امتحان بدی اصلا تقلب نکن .ولی امتحان قبل مشکلی نداره .از این به بعد روت زوم میکنن

خواهش میکنم خیالت راحت باشه ،فقط اگر درس دیگه ای رو هم باید بری اون حوزه امتحان بدی اصلا تقلب نکن .و ...

امتحانا که تموم شده تو همه امتحانام رسوندم به بچه ها همشم همون مراقبه بالاسرمون بود خودش برگمو نگا میکرد میرفت میگفت به بچه ها اصلا باهام دوست شده بود خانومه ولی چون برای اون جلسه اول اینجوری شده بود استرس داشتم ولی خیلیا بهم میگن اگه میخواستن برگت و باطل کنن نمیذاشتن امتحانای دیگم بدی یا حداقل ی جوری باهام ارتباط برقرار میکردن ی توضیحی ازم بخوان ولی هیچ خبری نشد

فدات منم فردا خبر مرگم امتحان دارم نمد چرا خابم نمیبره عرررر😭😭😭

نگران نباش اگه امتحان نهایی داری آسون میدن بخواب که فردا بلدم باشی مغزت هنگ میکنه

2706