2733
2734
عنوان

اینو تازه دیدم

211 بازدید | 13 پست

انسان را از افتادن در چاه،فروریختن دیوار بر سرش و هر حادثه بد دیگری محافظت می کنند

اقا داشتم سوالات هدیه هفتم رو از تو نت درمیاوردم برای دختر خالم 😐

اینو دیدم 

درمورد فرشتگانه 

من دو سال پیش پاساژ مون آتیش گرفت دور تا دورش همش شیشه بودن شیشه هم در اثر گرما که خودتون دیگه میدونید چطور میشه به تکه های ریز تبدیل میشه ولی سرجاشه مثل یه در یهو بزنی روس کلش ریزش میکنه

منم ظهر بود داشتم با تلفن حرف میزدم بالای سرم خب دیگه ساختمون بود که همش شیشه بود 

گفتم بزار برم بشینم رو اون صندلی که اونطرفه همین که یکم رفتم اونور تر همه ی شیشه و آهنا اومدن پایین 

همه میگفتن این یه معجزه بود یعنی واقعا همین بحثیه که توی کتاب دختر خالم اینا اومده؟

خسته د کل ولات!هه رفیقی هم ناریم وش بگوییم محتاج دعاتیم رفیق تا تیه دینه همه کفرچی عرق خورن.....😂⁦🤦

منم یه بار با همسرم تووخیابون از زیر یه ساختمون نیمه کاره که داشتن میساختن رد شدیم یه قدمیمون یهو ۳ تا اجر افتاد پایین ینی فقططط یه قدم پشت ما فاصله بود

در اوج جوانی🙂متاهل😂تازه عروس😌تخصص تبدیل دوس پسر به شوهر😂دارای۵سال تجربه دوستی با عشقم( پسر عمم)و حالام در حال زندگی در کنارش😍روز عروسیمون ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ قشنگ ترین شب زندگیم🥺

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پ اینایی ک همین اتفاقا براشون میفته چی؟ نمد چرا باور ندارم😐

نوشته شده دیگه نخوندی 

😐

خسته د کل ولات!هه رفیقی هم ناریم وش بگوییم محتاج دعاتیم رفیق تا تیه دینه همه کفرچی عرق خورن.....😂⁦🤦
2728
منم یه بار با همسرم تووخیابون از زیر یه ساختمون نیمه کاره که داشتن میساختن رد شدیم یه قدمیمون یهو ۳ ...

خیلی بده منم قشنگ یهو اومد به فکرم برم بشینم همین که رفتم کنار همه شیشه و آنها ریختن خدا بهم رحم کرد یعنی اگه اونجا مونده بودم الان اینجا نبودم

2738
این تو دینی دوازدهمه !درباره قضا و قدره !

من یازدهمم خیلی هم تو کلاس بحثش اومده ولی فکر نکرده بودم بهش درمورد این قضیه

الان که فکرم آزاد بود یاد اون قضیه افتادم

من یازدهمم خیلی هم تو کلاس بحثش اومده ولی فکر نکرده بودم بهش درمورد این قضیه الان که فکرم آزاد بود ...

اوهوم !رسما یه مثال از دوازدهمو تو زندگیت تجربه کردی !هر چند که خطرناک !

کلا درس جالبیه !

خیلی بده منم قشنگ یهو اومد به فکرم برم بشینم همین که رفتم کنار همه شیشه و آنها ریختن خدا بهم رحم کرد ...

خداروشکر که بخیر گذشته

در اوج جوانی🙂متاهل😂تازه عروس😌تخصص تبدیل دوس پسر به شوهر😂دارای۵سال تجربه دوستی با عشقم( پسر عمم)و حالام در حال زندگی در کنارش😍روز عروسیمون ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ قشنگ ترین شب زندگیم🥺