2703
2553
عنوان

دیگه امیدی به خوب شدنم نیس اگه ناشنوا شدم بچمو بدم ب کی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2083 بازدید | 85 پست
دستگاه میزارن گلم ازبچگی حتی ناشنواباشی بدنیا بیای

کاشت حلزون منظورته؟  خدامیدونه رو بیمارای حسی عصبی پاسخ بده یا نه بعدشم ب نظرتون بعد کاشت حلزون میشه حرفارو متوجه شد؟

این حجم نا امیدی انرژی منفی نسبت به این قضیه طبیعی نیست یعنی چی این همه آدم تو زندگی به مشکل میخورند مریضی های مختلفی میکنند از همین الان جا زدی اگه عصب با طب سنتی درست میشه در حق بچه ات نامردی نکن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کاشت حلزون منظورته؟  خدامیدونه رو بیمارای حسی عصبی پاسخ بده یا نه بعدشم ب نظرتون بعد کاشت حلزون ...

اره میشه متوجه شد دستگاه که رو گوشه

میشه برا سلامتی تودلیم یه صلوات مهمونم کنین عشقا الهی خدا دامن همه منتظرارو سبزکنه
2720
ببين من هواهرم مادرزادي ناشنواست  اونم خيلي سختي كشيد ماهم خيلي ناراحتيم براش ولي خ ...

اصن بالفرض ک قوی بودم شوهرم دوستاش خونوادش نمیگن زنت ناشنواس و مشکل داره تو هر جمعی نمیتونه با زنش بره ...  خودش اذیت میشه . نمیخام بخاطر منم ک شده اذیت بشه خودمو میزارم‌جاش

این حجم نا امیدی انرژی منفی نسبت به این قضیه طبیعی نیست یعنی چی این همه آدم تو زندگی به مشکل میخورند ...

فعلا دکتر بم گفته تا ی ماه صبر کن بعد بیا نوارگوش اگه افت داشتی سمعک . ولی بیماری ای اینقد پیشرونده سر ی ماه آیا سر چهار پنج سال نمیتونه منو بکل ناشنوا کنه

اصن بالفرض ک قوی بودم شوهرم دوستاش خونوادش نمیگن زنت ناشنواس و مشکل داره تو هر جمعی نمیتونه با ...

ببخاطر حرف مردم ؟!شاید مردم بگن شوهرش پشت زنش نبوده یا بگن عجب مادریه بچه اشو ول کرد رفت 

واسه کسیکه ناشنواس چ راه حلی وجود داره؟

عزیز دلم من دیدم حتی یکی داداش دوست خواهرم بود براش حلزون کاشتن.اابته شمارو نمی‌دونم خودتون بهتر میدونید .اون ناشنوای مادر زادی بود

2714
اره میشه متوجه شد دستگاه که رو گوشه

من خودم اذیت میشم ببینم کنار ادمیم‌که همه چیش سالمه میتونه راحت ارتباط بگیره باهمه بخاطر من پاسوز شه .. بچمم مادری میخاد که بتونه باش حرف بزنه ارتباط بگیره . نه ناشنوا . بعدا پدرش براش ماجرای منو تعریف میکنه

عزیز دلم من دیدم حتی یکی داداش دوست خواهرم بود براش حلزون کاشتن.اابته شمارو نمی‌دونم خودتون بهتر مید ...

کاشت حلزون یعنی میشه صداهای طرف مقابلو واضح شنید؟

ببخاطر حرف مردم ؟!شاید مردم بگن شوهرش پشت زنش نبوده یا بگن عجب مادریه بچه اشو ول کرد رفت 

اشکال نداره مهم اینه من میخام آینده بچم تو محدودیت نباشه ... مطمئنم بدون من جایگاه بهتری میشه براش

فعلا دکتر بم گفته تا ی ماه صبر کن بعد بیا نوارگوش اگه افت داشتی سمعک . ولی بیماری ای اینقد پیش ...

از کجا معلوم شاید پیشرفت نکنه سعی کن آروم باشی این همه انرژی منفی حالتو بد میکنه داری همه چی؟ بهم میزنی بچه به مادر احتیاج داره مادر خودش

خب عزیزم سعیتو بکن نا امیدنشو اگرم درست نشد بازم هیچ چیزی از مسئولیت تو در قبال همسر و بچت و زندگیت ...

من شاید شوهرمو بخام‌ولی اگه شوهرم بعد چند وقت جازد و خسته شد از ناشنوایی چی

2706