2726
عنوان

دارم میرم

384 بازدید | 25 پست

بیشتر از یه روزه هیچی نخوردم روی رگم خط انداختم 

داره سبک میشه مغزم

دارم میرم که دیگه برنگرذک به زندگیش..... این دختر رو تو خودم میکشم تا فردایی اگه دیدم دیگه من نباشم .... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا اینقدر تلخ و نا امید؟

از بچگی تو دعوا بزرگ شدم... مامانم سرطان گرفت موهاشو زدم خودم .... عاشق شدم دستمو گرفت گفت همه جوره هسن ازدواج کردیم بیشتر از یه سال بهم خیانت کرد.............اگه بدونی با دست خالی چقد امید میساختم برا خودم............. تا چندساعت پیش داشتم می‌خندیدم ......... اما اینجا تهشه............کاش چند روز بخوابم کاش چندروز بلندنشم ..... تا یه دختر جدید از خواب بیدار شه

2728
از بچگی تو دعوا بزرگ شدم... مامانم سرطان گرفت موهاشو زدم خودم .... عاشق شدم دستمو گرفت گفت همه جوره ...

میدونی قوی ترین دختر کیه

اونی که از خاکستر قبلی خودش دوباره ساخته بشه و بلند بشه 

امیدوارم توی قوی بودنت به تاپیکات بر بخورم😉❤️

چاوکمید❤️                                                                     ما از تبار بغضیم ، آسودگی روا نیست

چندروز به خودت استراحت بده

هرچقدر میخوای بخواب

به مشکلاتت فک نکن اصلا فک کن این ادمی که هستی نیستی فک کن این اتفاقا نیفتادن واست همه چیو از ذهنت دورکن و به یه سرگرمی پناه ببر حالا چه واقعی چه مجازی

بهت قول میدم چندروز دیگه این دختری که الان هستی نیستی:)

بزار خاکستر شم‌ حتما می‌سازم خودمو..... هنوز خاکستر نشدم

با درد خاکستر نمیشی با شکسته شدن میشی میدونم تا الان خیلی شکستی ولی یهو پاشو

چاوکمید❤️                                                                     ما از تبار بغضیم ، آسودگی روا نیست
از بچگی تو دعوا بزرگ شدم... مامانم سرطان گرفت موهاشو زدم خودم .... عاشق شدم دستمو گرفت گفت همه جوره ...

خب همه ی ما این موقعیت های سخت و داشتیم اصلا نه هممون میگیم  من و تو 

منم بچگی خیلی سختی داشتم فقط درد و عذاب بود منم کسی که فکر میکردم دوستم داره تمام باورهامو بهم زد 

منم دست به خودکشی زدم اما ناموفق بود اونم ۳ بار 

تازه خیلی دردهای بیشتر که اینجا روم نمیشه بگم 

میبینی هممون رنج و غم داشتیم

تو تنها نیستی !!!

برای هممون پیش میاد 

و مطمئنا روزای خوبم میاد فقط باید مسیرو عوض کنی

من یک سِخمِت واقعی ام اما تو این دنیا چیکار میکنم؟!
با درد خاکستر نمیشی با شکسته شدن میشی میدونم تا الان خیلی شکستی ولی یهو پاشو

منم فکر میکردم نمیشه هرکس این حرفارو میرد میگفتم دروغه ولی درد که جسمت می‌کشه روحتو سبک می‌کنه.... دیدی یه رخمو میشکافن چرکش دراد؟... همچین حسی دارم ... خونمو میبینم آروم میشم

2706