2703
2553
عنوان

میزبان خسیس

| مشاهده متن کامل بحث + 3586 بازدید | 117 پست
چقدر گدا  وضع مالیشون چجوره

خوبه مگه ی جعبه رولت میخاد شاه یا گداشون کنه  ک اینجور کرد 

رفتی و جا مونده عطرت تو این خونه            نیستی و بعد از تو از من چی میمونه
منم عمم اینجوری بود قطع شد کلا رابطمون !زن داییمم اینجوری بود اونو که خونش نمیریم ولی چون تو چیزای د ...

تو فک کن خاهر شوهرم سرسفره ب همه غذا تعارف کرد جز من 

دیگ مادر شوهرم خجالت شید پاشد تعارفم کرد همش سر بچش داد میزد میگف اعصابم خرده یا واسم چایی نمیگرف میزارش رو میز!چم خاب بود تو اتاق جیغ میکشید

موقع ورود ب خونش ب روم نگا نکرد 

چرااا چون شوهرم ۱۵ داده گوشی خریده برام خانوم حسودیش شده .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم یه خواهرشوهرم دارم،یه بار شب یلدا هر کی یه چی آورده بود خونه مادرشوهرم دور هم بخوریم،اون کیک هند ...

فک کن این شوهرش زنگ زد گفت برا شام بیاید ما قبول نکردیم اگه برا شام میرفتیم چی میشد

2456
منم عمم اینجوری بود قطع شد کلا رابطمون !زن داییمم اینجوری بود اونو که خونش نمیریم ولی چون تو چیزای د ...

اره بدم از خودم میاد ک دعوتش کردم بهترین پذیرایی کردم اینم شد جوابم

فک کن این شوهرش زنگ زد گفت برا شام بیاید ما قبول نکردیم اگه برا شام میرفتیم چی میشد

ااحتمالا دو تا بال مرغ میذاشت واسه همتون😂😂😂🤣🤣

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
2714
یا خداااااا از این به بعد حد لیاقتشونو متوجه شدین ، در همون حد رفتار کنید . نه در حد معرفت خودتون ...

ناراحتم ک دعوتش کردم پذیرایی خوب ولی چه فایده

یه بار منو دعوت کرد دوست شوهرم خونشون.خودسو شوهرم میخواستن برن جایی بمن گفت تو بیا خونه پیش زن من باهم باشین.قبلا دوبار دعوتشون کرده بودم.خلاصه آنقدر اصرار کرد قبول کردم.فردا شب خودش اومد دنبالم وقتی رفتم خونشون به محض اینکه وارد شدم دخترشون به بالاش با دعوا گفت میخوای مهمون دعوت کنی زودتر میگفتی.خلاصه بعد که مردان رفتن دخترش همش میومد بهم میگفت کی میخواین برین؟منم هی خجالت می‌کشیدم تاحالا جایی آنقدر تحقیر نشده بودم.برای شام هم برای منو دخترم و پسرم پنج تا از این ناکت ستاره ای کوچیکا.اصلا یه وضعی بود .وقتی شوهرش و شوهرم میخواستم برن.شوهرش گفت پتو بده بهم بندازیم رومون موقع خواب جلوی من گفت نمی‌دم پتومو کثیف میکنم.جالبه شب موقع خواب به منو‌بچه هام هم پتو نداد بخاریشون خاموش بود به زدیم تا صبح.خوتهرش بهش زنگ زد گفت بیا بریم حرم جلوی خود من به خواهرش گفت دوستدارم بیام اما کسی اینجاس نمیتونم.خییییلی بد بود خیییییییلی

2706