2726
عنوان

میزبان خسیس

| مشاهده متن کامل بحث + 3603 بازدید | 117 پست

خیلی سم بود این....حتی ازمرغ دیشبی هم بیشتر ولی هیچی نمینویسم از دیشب۶۰۰تا لایک خوردم تو تاپیک مرغ 

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یعنی ب زن ارزش قایل نیس😄😁😁😆😅😅🤣😂 واقعا مردا میخوردن شما نگا کردبد 😂🤣🤣 توروخدا واکنش دستت ...

🤣🤣🤣

وتو خدای اتفاق های محالی ❤️❤️❤️ خدای بزرگم بابت همه چیزای که خواستمو بهم بخشیدی سپاسگزارم 🙏 هزاران بار شکر ❤️
2728
عزیزم من نگفتم چرا دادی بردن ،،میگم چقد رولت دوس دارید تولد هم رولت داشتید ،،،منظورم این بود

اره تو تولد دوتا کیک گرفتیم با چند جعبه رولت 

رفتی و جا مونده عطرت تو این خونه            نیستی و بعد از تو از من چی میمونه
شوهرم حواسش نبود چون اونا ی طرف نشسته بودن داشتن قیلون میکشیدن ، دوستم میگفت بیشعوره 

اسییی خودش شیرینی رو گذاشت پیش دستی اورد داد دست مردا؟

یعنی تعارف نکرد هر کی خودش برداره 

عجب ژنده ایه اخه🤫🤫🤫🤫حرصم گرف

اسییی خودش شیرینی رو گذاشت پیش دستی اورد داد دست مردا؟ یعنی تعارف نکرد هر کی خودش برداره  عجب ...

نه گلم مثلا ما تو طرف میذاریم هرکی هرچقد بخاد برداره و هر مدلی ک دوس داره اما این تو سه تا بشقاب شش تا رولت گذاشت اورد جلو سه تا مرد

رفتی و جا مونده عطرت تو این خونه            نیستی و بعد از تو از من چی میمونه
منم خاخر شوهرم خیلی بی ادب کرد بهم دیگ پا نمیزارم خدنش  ولی اون میاد من بازم احترامشو دارم&nbs ...

منم عمم اینجوری بود قطع شد کلا رابطمون !زن داییمم اینجوری بود اونو که خونش نمیریم ولی چون تو چیزای دیگه خیلی محبت دارن بازم میان احترامشونو نگه میداریم!

کلا یه مدته رفت و آمد نداریم خیلی خوبه !کرونا هر چیش بد بود اینش خوب بود !

منم یه خواهرشوهرم دارم،یه بار شب یلدا هر کی یه چی آورده بود خونه مادرشوهرم دور هم بخوریم،اون کیک هندونه آورده بود،خوراکی رو که خوردیم کیک رو برد گذاشت تو یخچال،گفت جا نداریم دیگه ترکیدیم از بس خوردیم،حتی یه کلمه از ما نپرسید میخورین یا نه😂😂😂😑😑شب میخواستن اونجا بمونن،صبح ما نبودیم بخورنش🤔

آدم کیک و شیرینی زیاد میخوره،ولی منم هنوز چشمم دنبال اون کیکه😪😂خیلی اونم خسیسه،منم بعد چند سال هنوز یادم میفته ناراحت میشم از کارش

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
2706