2726
عنوان

میزبان خسیس

| مشاهده متن کامل بحث + 3603 بازدید | 117 پست

اصلا این جور  مهمونیا دیگه نرین !آدم حس میکنه به شخصیتش توهین شده !

من به شخصه یکی باهام این رفتارو داشته باشه قطع رابطه میکنم مگر اینکه بدونم وسعش نمیرسه !که معمولا ادمایی که سختشونه بازم هر جور شده خیلی میرسن به مهموناشون!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه ربطی داره؟  مهم شعور کم میزبان هست که از شیرینی و خوراکی که مهمون آورده برای خود مهمون تعار ...

حرف خودتون ک بی ربط تر بود!!!!!!

الان دقیقا چی گفتی؟

میزبان علاوه بر اینکه بیشعور بوده شکمو هم بوده

دو حالت داره یا نمیدونسته یا شکمو بوده

اگه نمیدونست ک شوهرش چند بار گفت بیار حتی تو اشپزخونه ی جلسه هم گرفتن پس اگه موضوع ندونستن باشه ک با گفتن شوهرش دیگه باید میورد ولی اینهمه بچع گفت بیار اینهمه شوهرش گفت اخر نیورد گذاشت خودش بخوره

خودم این چنین میزبانی رو عینا دیدم

قناریتونم خــــب😁پنجمین کاربریمه باورت میشه؟  نمیتونم ازتون دل بکنم  باهام مهربون باشین خـو  
اها  از اون میو هام نیاورد؟

اورد ولی ما دلمون رولت میخاست مخصوصا اینکه پسرم همش  بلند میگفت پس دیگه کی میارن

رفتی و جا مونده عطرت تو این خونه            نیستی و بعد از تو از من چی میمونه
2728

سه کیلو رولت بردی🙄🙄🙄چه خبره بابا

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
دیروقت برگشتیم بستن قنادی ها شوهرم ک گفتم خیلی ناراحت شد گفت فردا میگیرم برات ولی چه فایده حالمو بد ...

عزیزم😪

قابل توجه کاربری ک گفت چ ربطی داره!!!

قناریتونم خــــب😁پنجمین کاربریمه باورت میشه؟  نمیتونم ازتون دل بکنم  باهام مهربون باشین خـو  
🤣🤣🤣🤣🤣🤣خااک تو سرش  مشخصه تو خونع پدری و حتی خونه شوهرش گشنگی کشیده

واقعا اونوقت من چند وقت پیش تولد شوهرم بود رولت دادم ب مهمونا بردن خونه هاشون

اخییی ولی اشتباه کردی ۳ کیلو بردی  مگ مهمونیه چند نفرس اخه

شوهرم گرف من نرفتم داخل قنادی

مهمون حبیب خداس ودقعا با خودش برکتو میاره 

من واقعا ب مهمون ارزش قایل میشم 

بخاطر همین اخلاقم همه خانواده شوهریم خانواده خوم توی خونم خیلی راحتن 

و هر ماه کمش ۴بار مهمون دارم 

چقد با رولت خوشی😂😂😂

وتو خدای اتفاق های محالی ❤️❤️❤️ خدای بزرگم بابت همه چیزای که خواستمو بهم بخشیدی سپاسگزارم 🙏 هزاران بار شکر ❤️
چقد با رولت خوشی😂😂😂

خوب عزیزم اضافه بود مگه من و شوهرم چقد میتونستیم بخوریم رولت ی جوریه ک ادم سرگیجه میگیری اگه زیاد بخوری منم اضافه ها رو دادم ب دخترا بردن

2706