2703
2553
عنوان

میزبان خسیس

3586 بازدید | 117 پست

بچه ها امشب بعد شام رفتیم خونه دوست شوهرم خانواده ما و خانواده دوستم با بچه هامون کلا شش نفر بودیم یعنی دو خانواده س نفره بعد ی جعبه سه کیلویی رولت با میوه بردیم خونشون 

رفتی و جا مونده عطرت تو این خونه            نیستی و بعد از تو از من چی میمونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بعد کلی پسرم همش میگفت رولت میخام رولت میخام زنه برامون نمیورد چند بار هم شوهرش بهش گفت نیورد دیگه پسرم مغزمو خورد بهش گفتم ی رولت میاری برا پسرم رفت دو دونه اورد برا پسرم و پسر دوستم  

2714
بعد کلی پسرم همش میگفت رولت میخام رولت میخام زنه برامون نمیورد چند بار هم شوهرش بهش گفت نیورد دیگه پ ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

چاوکمید❤️                                                                     ما از تبار بغضیم ، آسودگی روا نیست

بعد شوهرش چند بار گفت پس برا بقیه هم بیار بعد کلی شوهرش رفتن تو اشپزخونه سه بشقاب رولت اورد برا مردا  برا منو دوستم نیورد 

بعد شوهرش چند بار گفت پس برا بقیه هم بیار بعد کلی شوهرش رفتن تو اشپزخونه سه بشقاب رولت اورد برا مردا ...

جررررررررررر😂😂😂🦙

چاوکمید❤️                                                                     ما از تبار بغضیم ، آسودگی روا نیست
2706