2733
2734

شوهر ندارم  😂ولی برای خوشحالی پدر مادرم سعی کردم نمرات خوب بگیرم

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اره من میخواستمم یجوری جواب زحماتی رو که میکشه برام بدم همیشه درس میخوندم با نمرات و رتبم جواب تک تک زحماتی ک برام کشیده بود و دادم و پیش همه سربلندش کردم

🤷🏻‍♀️بگذار ابر سرنوشت هرچه میخواهد ببارد ما چترمان خداست🌿          معرفی میکنم یک عدد مامان دهه هفتادی مهربون و پایه هستم😁🤍.            طرفدار حقوق گووربه ها😂🐈
اره من میخواستمم یجوری جواب زحماتی رو که میکشه برام بدم همیشه درس میخوندم با نمرات و رتبم جواب تک تک ...

عزیزم میشه بپرسم چه رشته ای خوندین الان چیکاره شدین منم دانشجوام متاهلم دلم میخواد نمره خوب بگیرم

2738
عزیزم میشه بپرسم چه رشته ای خوندین الان چیکاره شدین منم دانشجوام متاهلم دلم میخواد نمره خوب بگیرم

من رشتم ریاضی فیزیک بود عمران قبول شدم 

الان مهندس عمرانم یک شرکت مهندسی زدم معلم زبان و ریاضی ام هستم مشاور تحصیلی ام و پشتیبان قلم چی هم هستمم

کافیه اراده کنی تا بتونی بهترین نمرات و بگیری ایشالاا موفق بشیییی

🤷🏻‍♀️بگذار ابر سرنوشت هرچه میخواهد ببارد ما چترمان خداست🌿          معرفی میکنم یک عدد مامان دهه هفتادی مهربون و پایه هستم😁🤍.            طرفدار حقوق گووربه ها😂🐈
ممنونم گلم واقعا احسنت 

فداتبشمم ممنون

چیکار کنم حوصلم بکشه

نمیدونم والا

من درس نخونم کاری ندارم بکنم. نه خونه تمیز میکنم نه تلویزیون میبینم نه میرم اینستا. یا کتاب میخونم یا درس

توهم چیزای جنبی که حواستو پرت میکنه رو بردار اونوقت تنها کاری ک باید میکنی مشخص میشه

خانم آقای دکتر

نه چون شوهر نداشتم زمان مدرسه

الانم که دانشجوام ندارم

واسه نیاز خودم خر میزنم

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی❤💍/بعد از کارشناسی میخوام به دلایل شخصی مجدد کنکور بدم.لطفا به تاپیکام گیر ندین😘/من فقط تو شبکه های اجتماعی اجتماعیم✋
2706