2733
2734

بعد کرونا اونقدر بلاسرم اومد که اکثر این مشکلات و پیدا کردم ولی تقصیر کرونا نبود☹️

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام شاید به خاطر کرونا نیست که عزیزم سعی کن هدفتو مشخص کنی و تو راهش قدم برداری

دقیقا بعد از کرونا افسردگی شدید گرفتم ک میگفتم چم شده دکتر گفت خیلیا بعد از کرونا افسردگی مشکل عصاب گرفتن

من بعد از زدن واکسن خیلی اعصابم راحت شد 

اون اوایل کرونا من داغون بودم 

قشنگ تا تابستون امسال اذیت بودم 

الان هم خیلی رعایت میکنم ولی دیگه ذهنم آروم شد 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2738
دقیقا بعد از کرونا افسردگی شدید گرفتم ک میگفتم چم شده دکتر گفت خیلیا بعد از کرونا افسردگی مشکل عصاب ...

اخه میدونی خیلیا از دکترامونم دیگه سهل انگار شدن تا میری دکتر اعصاب محاله بگن افسرده نیستی 

در صورتی که بیماری افسردگی و نمیدونم تنبلی مگه با یک ویزیت مشخص میشه؟؟؟

طرف ۲ سال میره مشاوره و در نهایت به صورت ۵۰ ۵۰ میتونن تشخیص بدن که طرف افسرده اس

چون بیماری افسردگی به مرور پیش میاد و معمولا ریشه داره و باید ریشه درمانی بشه  پس الکی بد به دلت راه نده عزیزم 

شاید بی حوصلگی یا بی معنایی باشه سعی کن معناهای جدید تو زندگی برای خودت پیدا کنی

من یک سِخمِت واقعی ام اما تو این دنیا چیکار میکنم؟!