2733
2734

من تو تاپیک قبلیم از کار مادرشوهرم شاکی شدم که برای جاریم تبریک تولد گذاشته کامل بگم بخاطر این ناراحت شدم چون ایشون هیچوقت برای مادرشوهر من نمیذاره مادرشوهر منم همیشه کارش همینه که بچزونه و دلیل اصلی ناراجتیم این بود که جاریم پیج مادرشوهرمو نداره و مادرشوهرم اینکارو کرده یعنی فقط هدفش این بوده دل من و دخترشو بشکنه با اینکه همیشه من و دخترش هواشو داشتیم اگه باز جاریمو داشت میگفتم هدفش تبریک همین..چرا انقدر انگ بیماری روانی و حسادت میزنین؟؟

گلم تو این سایت یا هر فضای مجازی دیگه آدمای عقده ای پره جدی نگیر یا اگه حساسی مشکلاتتو زیاد عنوان نکن خیلیا از خانوادشون تحقیر و اذیت میبینن میان اینجا سر یکی دیگه خالی میکنن عقده هاشونو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
گلم تو این سایت یا هر فضای مجازی دیگه آدمای عقده ای پره جدی نگیر یا اگه حساسی مشکلاتتو زیاد عنوان نک ...

بخدا بیشتر به اونا جواب پس دادم الان تا خانواده شوهرم یه راهنمایی خواستم هزار جور انگ زدن

منم یبار در مورد خواهرم نوشتم که چقدر اذیتم میکنه همه بهم گفتن چقدر بچه ای چقدر نفهمی حالا کمک نکرد ...

بخدا منم حسادت نکردم میگم آخه حتی جاریمو نداره چرا الکی لاو میترکونه خب سابقه کاراش هم میدونم و میشناسمش خسته شدم ازش راهتمایی خواسنم اعصابمو خردتر کردن

بخدا بیشتر به اونا جواب پس دادم الان تا خانواده شوهرم یه راهنمایی خواستم هزار جور انگ زدن

وای چه تجربه مشابه ای داریم یعنی منم به کسایی که اومدن تاپیکم بیشتر جواب پس دادم بعضی ها اصلا متوجه نیستن حرفی میزنن و میرن اما خب از اون دلی که شکشتن خبر ندارن    اصلا توجه نکن بهشون فکرت هم درگیر نکن فقط خودت اذیت میشی

2738
بخدا منم حسادت نکردم میگم آخه حتی جاریمو نداره چرا الکی لاو میترکونه خب سابقه کاراش هم میدونم و میشن ...

کاملا مشخصه جاریت ک نداره پس متوجه نمیشه 

هدف شمایین ک اونم ب هدفش رسیده چون شما غصه خوردی!

سخت هست ولی شدنیه ب کارااش بی توجه باش

همیشه جاودان در قلبم♥️❤.......میشه  برای  رسیدن ب آرزوم صلوات بفرستین آرزوم خوشبختی همه دختر پسراست...اونایی ک دوست دارن خوب باشن و برای خوب بودن تلاش میکنن💚 ...................................        💛💜💚  💗💗💗       دختر ایرانی معصومِ نژادش خالصه   💗💗💗  💜💚💛      کشور هلند در حالی از شعار زن، زندگی و آزادی حمایت کرده که بیشتر زنان هلندی شاغل در خیابان رد لایت آمستردام، با مشکلات روحی ـ روانی و البته اجتماعی ناشی از آن دوره فعالیت، دست‌وپنجه نرم می‌کنند.این واقعیت تنها شامل کشور هلند نیست تحقیقات از نهان خانه ی کشور های اروپایی نشان داده ک نگاه غرب ب زن ابزار محور و کالا محور است!@#$ .................................................................این روزا ی کسایی دارن خداحافظی میکنن ک ما نفمیدیم کِی سلام کرده بودن!😏😂اونی ک ایرانو دوست داره حتی تصور اینک از شمالِ ایران بخواد بره جنوب مجبور بشه ویزا بگیره رو تحمل نمیکنه!@#  ..........................................واما ویرانی با آنها ک چ بخواهند چ نخواهند جاده صاف کنند! تجزیه با صاحبان آنها!!!قرارداد میلیاردی تلخ رو امضاء میکنه میشینه تو بنز تلخش میره پنت هاوس تلخش قهوه ی تلخ میخوره!😏!..... کسی ک با دست امام بیعت نکنه مجبور میشه با پای طاغوت بیعت کنه داستان پسر خلیفه ی دوم و حجاج بن یوسف!!!🤭😉😏...............کشوری ک ( آمریکا)در ۷۰ سال ب ۳۳ کشور دنیا حمله کرده حرف از صلح و دموکراسی نزنه!🤫🤭😏.................میگن جنگ جهانی سوم در حال وقوعه!😂 عقب مونده دیگ سالاد شیرازی واسه ماست دیگ😕 با افتخار ایرانی مسلمانم ک امام حسین دارم ک نماد آزادگیه  ابن سینا مولوی خوارزمی ابوریحان افتخارات ایرانن! جنگ جهانی سوم سال ۵۷ تا ۵۹ بود کل دنیا یه طرف ایران ی طرف!!! ........................در آخر زمان از فتنه ها ناراحت نشوید زیرا فتنه ها منافقین شما را از بین میبرند فتنه های آخر زمان مثل استفراغی است ک هر آنچه برای جبهه ی حق ضرر دارد را بیرون میریزد و تشخیص حق و باطل هم برای کسانی ک منافق نیستند از آفتاب روشن تر است(❤پیامبر اکرم ص❤).................................

زیاد مادر همسرت رو جدی نگیر 

اون کار و کمکی رو هم انجام بده که خودت راضی هستی 

و دیگه توقعی در برابرش نداری 

آدم ها رو جدی بگیری خودت اذیت میشی 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
زیاد مادر همسرت رو جدی نگیر  اون کار و کمکی رو هم انجام بده که خودت راضی هستی  و دیگه تو ...

نه من تنها توقعم احترام متقابل بود..ایشون بیش از حد پرتوقعن که دیگه مهم نیست

نه من تنها توقعم احترام متقابل بود..ایشون بیش از حد پرتوقعن که دیگه مهم نیست

آفرین عزیزم 

همین درسته 

واقعا مهم نباشه واست 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2706