2726
عنوان

دیوونه شدم از دست سوسک ها

139 بازدید | 16 پست

آشپزخونم سوسک ریز داره سم هم پاشیدم چند وقت پیش اما فایده نداشت دوباره اومدن شما بگید چیکار کنم کسی هست خلاص شده باشه از دستشون؟ 

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط سم امحا 

از داروخانه یا عطاری بگیر 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2728
سوسک المانی باشن خیلی زود زادو ولد میکنن باید گوگرد بریزی

عزیزم واقعا تاثیر داره؟  از کجا باید بگیرم؟ 

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 
فقط سم امحا  از داروخانه یا عطاری بگیر

امحا استفاده کردم تاثیر نداشت شما نحوه استفاده شو میدونی؟ 

سم اصل آیکونه فکرکنم اسمش ازلوازم کشاورزیهابگیرکل کابینتهارو خالی کن بگرد که تخمشون نباشه همه جااسپری کن .بعدم ببین جای دیگه غیرازاشپزخونه نرفته باشن شایدازاونجهادوباره میان.برای عیرهرجاریختی بیرون سمه روبزن ضررنداره فقط اگه بچه کوچیک داری نمون شب خونه

سمت خوب نیست سم های سوسک های مقاوم سفید ابکیه یا پودریه باید اب قاطیش کنی و بو داره باید زیر کابینت هارو تمام بزنی و بالای کابینت هارو بزنی توالت و حمام و کل گوشه های خونه. دو روز باید خونه نباشی الان فصل تولید مثلشونم هست تمام سوراخ هایی که بیرون راه دارن و ببند. درهارو درزگیر بزن پنجره ها اگه تور فلزی نداره تور بچسبون راه اب های حموم و در پوش توری بزار ظرف شویی و راه ابشو شبا حتما تورشو بزار سیفون ظرف شویی کاملا کیپ باشه.  

نمیدونم خوشگلم ولی شنیدم قشنگ تاثیرداره

مرسی عزیزم 

امحا استفاده کردم تاثیر نداشت شما نحوه استفاده شو میدونی؟ 

با یک چیزی قشنگ همش بزن مثلا یک سیخ کوچولو 

بعد اندازه نخود بگذار جایی که آب نزنی شسته بشه 

مثلاً گوشه کابینت ها و زیر لولا ها و گوشه دیوار و روی کابینت و ....

تمام 

تا پنج سال هیچی نمی‌بینی دیگه 

سمی هم نیست اگر بچه کوچیک داری 

فقط شسته نشه یا تو جارو برقی نره 

حتی جنازه سوسک هم نمی‌بینی . تشنه میشن میرن تو راه آب و تمام 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
سمت خوب نیست سم های سوسک های مقاوم سفید ابکیه یا پودریه باید اب قاطیش کنی و بو داره باید زیر کابینت ...

متاسفانه شرایط شو ندارم دوروز نمونم خونه بچه کوچیک م دادم😔

2706