2737
2734
عنوان

طبیعی یا سز؟

300 بازدید | 44 پست

٣٨هفته و٣روزمه هنوزتصمیمی برای زایمانم نگرفتم از درد طبیعی میترسم  و از عوارض سز که شامل کمر درد و سر درده😭😭😭😭😭چیکارکنم؟

بچه اولمه ٢٠سالمه قدمم بلنده

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜

دکتر گفته لگنت خوبه ولی اُلتلِتت (اگر اشتباه نکنم)تنگه و ممکنه ک اخرش سز بشی فک کنم همونجایی که بچه ازش خارج میشه رو میگه

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سز بیهوشی

سردرد و کمر درد بعدش چی؟

سز😁

والا من سز کردم خداروشکر نه سر درد گرفتم نه بخاطر آمپول درد کمر

فقط همون درد بخیه که قابل تحمل بود با شیاف

سلامتى اونى كه برام ٢٤ ساعت كار كرد حقوقم نخاست ميگفت خوشبخت شی خستگيم در ميره ،،،مادر رو میگم. به سلامتی مادر که فرشته روی زمین است
من طبیعی بودم با اپیدورال خیلی ورزش می کردم و یوگای بارداری و کگل و ... زایمان راحتی داشتم

عزیزم اپیدورال امپولش درد نداره؟ یا عوارض؟ واقعا درد و کم میکنه؟ 

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
2738
سردرد و کمر درد بعدش چی؟

خیلی ها این عوارضو نداشتن

همیشه جاودان در قلبم♥️❤.......میشه  برای  رسیدن ب آرزوم صلوات بفرستین آرزوم خوشبختی همه دختر پسراست...اونایی ک دوست دارن خوب باشن و برای خوب بودن تلاش میکنن💚 ...................................        💛💜💚  💗💗💗       دختر ایرانی معصومِ نژادش خالصه   💗💗💗  💜💚💛      کشور هلند در حالی از شعار زن، زندگی و آزادی حمایت کرده که بیشتر زنان هلندی شاغل در خیابان رد لایت آمستردام، با مشکلات روحی ـ روانی و البته اجتماعی ناشی از آن دوره فعالیت، دست‌وپنجه نرم می‌کنند.این واقعیت تنها شامل کشور هلند نیست تحقیقات از نهان خانه ی کشور های اروپایی نشان داده ک نگاه غرب ب زن ابزار محور و کالا محور است!@#$ .................................................................این روزا ی کسایی دارن خداحافظی میکنن ک ما نفمیدیم کِی سلام کرده بودن!😏😂اونی ک ایرانو دوست داره حتی تصور اینک از شمالِ ایران بخواد بره جنوب مجبور بشه ویزا بگیره رو تحمل نمیکنه!@#  ..........................................واما ویرانی با آنها ک چ بخواهند چ نخواهند جاده صاف کنند! تجزیه با صاحبان آنها!!!قرارداد میلیاردی تلخ رو امضاء میکنه میشینه تو بنز تلخش میره پنت هاوس تلخش قهوه ی تلخ میخوره!😏!..... کسی ک با دست امام بیعت نکنه مجبور میشه با پای طاغوت بیعت کنه داستان پسر خلیفه ی دوم و حجاج بن یوسف!!!🤭😉😏...............کشوری ک ( آمریکا)در ۷۰ سال ب ۳۳ کشور دنیا حمله کرده حرف از صلح و دموکراسی نزنه!🤫🤭😏.................میگن جنگ جهانی سوم در حال وقوعه!😂 عقب مونده دیگ سالاد شیرازی واسه ماست دیگ😕 با افتخار ایرانی مسلمانم ک امام حسین دارم ک نماد آزادگیه  ابن سینا مولوی خوارزمی ابوریحان افتخارات ایرانن! جنگ جهانی سوم سال ۵۷ تا ۵۹ بود کل دنیا یه طرف ایران ی طرف!!! ........................در آخر زمان از فتنه ها ناراحت نشوید زیرا فتنه ها منافقین شما را از بین میبرند فتنه های آخر زمان مثل استفراغی است ک هر آنچه برای جبهه ی حق ضرر دارد را بیرون میریزد و تشخیص حق و باطل هم برای کسانی ک منافق نیستند از آفتاب روشن تر است(❤پیامبر اکرم ص❤).................................
کمر درد و سردرد که نداشت فقط درد بخیه زیر شکمه که با پمپ درد و یدونه شیاف کاملاااا قابل تحمله از ن ...

شیر دهی بعدش سخت نیس؟اخه میگن چند ساعت نباید تکون بخوری

عزیزم اپیدورال امپولش درد نداره؟ یا عوارض؟ واقعا درد و کم میکنه؟ 

نه درد نداره امپولش

درد برای من قابل تحمل شد با اپیدورال، کلا دردش توقع داشتم خیلی خیلی طاقت فرسا باشه ولی نبود، بهتر از حد انتظارم بود.

من عوارضی نداشتم

Do not give what is holy to the dogs; nor cast your pearls before swine, lest they trample them under their feet, and turn and tear you into pieces

من سزارین بودم راضی بودم 

صلوات خاصه امام زمان (عج):  اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى وَلِيِّكَ وَ ابْنِ أَوْلِيَائِكَ الَّذِينَ فَرَضْتَ طَاعَتَهُمْ وَ أَوْجَبْتَ حَقَّهُمْ وَ أَذْهَبْتَ عَنْهُمُ الرِّجْسَ وَ طَهَّرْتَهُمْ تَطْهِيراً
شیر دهی بعدش سخت نیس؟اخه میگن چند ساعت نباید تکون بخوری

تقریبا دوازده ساعت

نه سخت نیست باید همراهت کمکت کنه خب

بعدشم تا چند روز بلند شدن نشستن یکم سخته

اما من ترجیحم تحمل یه درد ملایم تو یه مدت طولانی بود تا تحنل درد شدید برای مدت کوتاه

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
2706